تزریق چربی بایوفت به باسن

آیا تزریق چربی بایوفت عوارض دارد؟

آیا تزریق چربی بایوفت عوارض دارد؟

تزریق چربی بایوفت به باسن:

 
با توجه به اینکه امروزه بسیاری از افراد در پی به دست آوردن زیبایی اندام خود هستند، از این رو سعی بر این دارند که تا بتوانند با روش های گوناگون و متعددی که امروزه وجود دارد اندامی متناسب و ایده‌آل داشته باشند، بنابراین یکی از اندام های بدن که در زیبایی هیکل افراد نقش موثری دارد باسن می باشد. امروزه بسیاری از افراد بنا به دلایلی باسن تخت و یا بد حالتی دارند و سعی بر این دارند که با انجام جراحی زیبایی، زیبایی باسن خود را به دست آورند.
جراحی زیبایی باسن به دو روش صورت می گیرد:
پروتز باسن و تزریق چربی به باسن می باشد، که تزریق چربی به باسن خود شامل روش های گوناگونی می باشد، که یکی از موثرترین و بهترین روش های تزریق چربی، تزریق چربی بایوفت به باسن می باشد.
با توجه به اینکه انجام روش پروتز باسن دارای عوارضی می باشد از این رو دارای محبوبیت کمتری می باشد و از طرفی دیگر با توجه به مزایای که روش تزریق چربی بایو به باسن دارا می باشد دارای متقاضیان زیادی می باشد و در میان اکثر افراد محبوبیت خاصی را دارا می باشد، حال ممکن است که این سوال برای شما پیش آید که مزایای تزریق چربی بایوفت به باسن شامل چه مواردی می باشد؟
قبل از اینکه بخواهیم در مورد مزایای تزریق چربی بایوفت به باسن برای تان توضیح دهیم قصد داریم شما را با چگونگی انجام تزریق چربی بایوفت به باسن آشنا کنیم، پس در ادامه با ما همراه باشید.

اولین مرحله در انجام روش تزریق چربی بایوفت تهیه چربی از قسمتهای بدن می باشد که معمولاً این چربی ها از قسمت های اطراف پهلو ها و رانها و شکم برداشته می شود زیرا دارای تراکم چربی بیشتری می باشد و بهترین منطقه برای برداشت چربی به شمار می‌آید، در مرحله بعد که همان مرحله ی آماده سازی چربی می باشد،در این مرحله باید چربی‌های مورد نظر شستشو داده شود تا برای تزریق آماده شوند، که برای شستشو و آماده سازی چربی ها نیاز به تکنیک های خاص و دستگاه های مجهز و پیشرفته می باشد که در روش بایوفت از آن استفاده می شود.
مرحله آخر که همان مرحله انتقال چربی می باشد با استفاده ازبرش های کوچکی که در بخش های خاصی از باسن ایجاد می شود، چربی ها را به داخل بافت باسن وارد می‌کنند.
تزریق چربی جدیدتزریق چربی زیبایی

حال اگر بخواهیم در مورد مزیت های تزریق چربی بایوکلد به باسن برای آن توضیح دهیم می توان این گونه بیان کرد.
با توجه به این که در این روش از چربی بدن خود فرد استفاده می‌شود و از این رو احتمال ایجاد حساسیت و واکنش نسبت به چربی تزریق شده خیلی کم می‌باشد و سازگاری زیادی به بدن دارد از طرفی دیگر با توجه به اینکه این چربی کاملاً طبیعی بوده از این رو نتیجه فرماندهی و لیفت باسن کاملاً طبیعی تر از زمانی می باشد که از پروتز های مصنوعی استفاده می شود.
از طرفی دیگر دوره نقاهت بعد از تزریق چربی به روش بایوفت بسیار کمتر از زمانی می باشد که افراد از پروتز زیر بافت باسن استفاده می کند و علاوه بر این باسن آنها دارای فرم بهتر و سایز بزرگ تری خواهد بود، همچنین علاوه بر اینکه شکل باسن آنها بسیار متناسب می شود موجب لاغری سایر بخش های بدن که عمل استخراج چربی در آن صورت گرفته است می شود بنابراین باعث می شود که افراد اعتماد به نفس بالایی را به دست آورند.
علاوه بر تمام مزایای گفته شده در بالا رفع افتادگی بخش‌های مختلف باسن و همچنین سفت شدن باسن و عدم امکان جابجایی چربی در قسمت‌های مختلف باسن نیز به عنوان مزیت های انجام عمل تزریق چربی بایوفت به باسن به شمار می آید.
ادامه مطلب
گونه گذاری با تزریق چربی

با توجه به تمامی مطالب گفته شده در بالا در مورد انجام عمل روش تزریق چربی بایوفت به باسن حال ممکن است که این سوال برای شما پیش آید که چه افرادی برای انجام این روش مناسب می باشند؟
همانطور که می‌دانید در روش تزریق چربی پایوت به باشد با توجه به اینکه از چربی‌های اضافی در بخش های رانی و یا شکم و پهلو استفاده می‌شود از این رو افرادی که چاق هستند مناسب می باشد و بنابراین افرادی که لاغر هستند زیرا چربی در بدن آنها وجود ندارد که برداشته شود مناسب کار نمی باشند، از طرفی دیگر افرادی که باسن‌شان افتادگی زیاد دارد یا باسن کوچکی دارند نیز بهترین گزینه برای انجام عمل تزریق چربی بایوفت به باسن می باشند.
بنابراین تزریق چربی بایوفت به باسن به عنوان بهترین گزینه برای به دست آوردن اندامی مناسب برای افراد می‌باشد و به عنوان یک روش دائمی به شمار می آید، اما همانطور که می دانید با توجه به اینکه امروزه مراکز زیبایی متفاوت و گوناگونی در بیشتر نقاط وجود دارد و پزشکان بسیاری نیز در این زمینه خدمت می کنند از این رو هزینه پرداختی توسط شما نیز متفاوت خواهد بود،از این رو اگر بخواهیم به طور کلی در مورد هزینه پرداختی توسط شما برای روش تزریق چربی بایوفت به باسن را بیان کنید علاوه بر این که دستمزد پزشکان و همچنین تعرفه های کلینیک ها متفاوت می باشد، با توجه به

 

اینکه میزان چربی استخراج شده و انتقال داده شده در بدن افراد نیز متفاوت می باشد از این رو هر یک از این عوامل در هزینه پرداختی توسط شما تاثیر گذار خواهد بود و نمی‌توان یک هزینه کلی را برای آن بیان کرد.

ادامه مطلب
تزریق چربی به واژن

بنابراین به طور کلی در پایان می‌توان گفت با توجه به اینکه امروزه پزشکان متخصص و ماهر در زمینه انجام عمل تزریق چربی بایوفت به باسن وجود دارد و در روش بایوفت از مجهز ترین و پیشرفته ترین دستگاه ها استفاده می شود،از این رو شما می توانید با اطمینان کامل و کافی این روش درمانی را برای خودتان انتخاب کنید، البته در نظر داشته باشید که انجام مراقبت‌های لازم قبل و بعد از انجام روش تزریق چربی بایوفت به باسن بسیار لازم و ضروری می باشد و در صورت عدم رعایت این نکات شما نمی توانید رضایت‌بخشی مورد نظر خودتان را به دست آورد.

 

 
 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس مستقیم( کلیک کنید)
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .