تزریق چربی از شکم به صورت چگونه است

تزریق چربی از شکم به صورت

تزریق چربی از شکم به صورت

تزریق چربی از شکم به صورت چگونه است؟

تزریق چربی از شکم به صورت بسیار در جوانسازی پوست تاثیر دارد. شما می توانید از چربی های اضافه شکم خود استفاده کرده و با کمک آن صورت خود را پرتر و چاق تر کنید. همچنین اگر نقصی در اجزای داخلی صورتتان وجود دارد با استفاده از این چربی ها حل کنید.

ممکن است برایتان عجیب به نظر برسد. اما با وجود تزریق چربی به خصوص تزریق چربی بایوفت این کار شدنی بوده است. به بهترین شکل انجام می‌شود. در این صورت علاوه بر اینکه شما می توانید چربی های مازاد شکم خود را خارج کنید و دارای شکمی تخت و اندامی باریک باشید در نهایت دارای یک صورت پر و بدون نقص خواهید بود. پس اگر شما قصد انجام چنین کاری را دارید در ادامه با ما همراه باشید. تا در مورد آن اطلاعات کامل و در عین حال جالبی به شما ارائه دهیم.

تزریق چربی از شکم به صورت

مزایا و معایب تزریق چربی:

هنگامی که صحبت از عمل تزریق چربی می شود و فرد با کمک آن می‌خواهد دارای یک شکم تخت و یک صورت پر و زیبا باشد اولین مسئله‌ای که برای وی مطرح می‌شود این است که این عمل زیبایی برای او چه خوبی ها و چه بدی هایی خواهد داشت. به عبارت دیگر با انجام دادن این عمل زیبایی چه مزایایی نصیب وی شده و چه معایبی برای او خواهد داشت؟

اگر بخواهیم به طور دقیق بررسی کنیم باید بگوییم که مزایای تزریق چربی از شکم به صورت بسیار بیشتر از معایب آن می‌باشد. چرا که هنگامی که دقیق به مزایای آن نگاه می‌کنیم متوجه می‌شویم تعداد مزایای این عمل زیبایی بسیار بیشتر از عیب های آن می باشد. در نهایت می توان نتیجه گیری کرد که به عنوان یک عمل زیبایی مناسب می باشد.

ادامه مطلب
تزریق چربی به لب

مزایا:

 • پوست صورت سفت میشود
 • چین و چروک صورت را از بین میبرد
 • سیاهی زیر چشم را نابود میکند
 • جوانسازی پوست را به درستی انجام میدهد
 • دوام بلند مدتی دارد
 • درد و سوزش و التهاب ندارد
 • نیاز به پانسمان و بخیه ندارد

معایب:

اگر برای شما بگوییم که تزریق چربی به خصوص تزریق چربی بایوفت تا کنون هیچ معایبی برای آن یافت نشده است. شاید برای تان باورپذیر نبوده و گمان کنید که این صحبت اغراق آمیز می باشد. اما خوشبختانه به دلیل روندی که در این عمل زیبایی طی می‌شود یعنی از مواد طبیعی بدن خود فرد استفاده می شود. همچنین از هیچ داروی بی حس کننده ای استفاده نمی شود. لذا عوارض داروهای بیهوشی و مواد مصنوعی وجود نداشته. در نهایت پس از اینکه شما تزریق چربی را انجام دادید تنها مزایای آن برای شما باقی خواهد ماند.

چگونگی انجام تزریق چربی: 
تعداد بسیار زیادی از افراد وجود دارند که از چربی‌های شکم خود ناراضی بوده و دائماً درصدد از بین بردن آن می باشند و راه های متفاوتی را امتحان نمودند. تا بتوانند از دست این چربی‌ها راحت شوند. اما با وجود تلاش‌های بسیار زیادی که نموده اند نه تنها نتوانستند این چربی ها را از بین ببرند بلکه به مرور زمان درصد این چربی ها بیشتر شده است. لذا با انجام تزریق چربی در این مرحله که به عنوان اولین مرحله می باشد درصد بسیار زیادی از چربی های شکم فرد خارج میشود. تا به صورت وی تزریق شود.

چگونه چربی را از شکم خارج میکنند؟

دو روش برای استخراج چربی از شکم وجود دارد:

ادامه مطلب
ورم صورت بعد از تزریق چربی

1) روش سنتی:

این روش که قدیمی میباشد و امروزه با توجه به پیشرفته بودن علم و تکنولوژی دیگر طرفداران زیادی ندارد. به این صورت می باشد که چربی را با استفاده از دست و سرنگ های مخصوص از قسمت شکم خارج می کنند. به دلیل عدم استاندارد بودن سرنگ ها و همچنین گاهی اوقات دقت پایین پزشک باعث آسیب رسیدن به بافت چربی میشود.

2) روش پیشرفته:

دومین روشی که امروزه طرفداران بسیار بیشتری داشته و اکثر پزشکان ترجیح می‌دهند از این روش استفاده کنند روش پیشرفته بایوفت می باشد. در آن با استفاده از دستگاه های مدرنی چربی را از شکم فرد خارج می‌کنند. نکته‌ای که حائز اهمیت می باشد و باعث می‌شود که پزشکان به افراد توصیه کنند از این روش استفاده کنند این است که در این روش هیچ آسیب خطرناکی به فرد و همچنین چربی های شکم وی وارد نخواهد.

تصفیه چربی:

در بدن انسان علاوه بر چربی مقدار بسیار بالایی آب و خون وجود دارد. با این چربی خلط شده و استخراج می‌شود. لازم است هنگامی که چربی ناخالص استخراج شد مورد تصفیه و بررسی قرار بگیرد. تا در نهایت چربی خالص به بدن فرد تزریق شود. ممکن است این سوال برایتان پیش آید که بافت چربی از حساسیت بسیار بالایی برخوردار بوده و چگونه می توان بدون اینکه آسیبی به آن وارد شود آن را تصفیه نمود؟
در پاسخ به این سوال شما باید گفت هنگامی که شما از روش تزریق چربی بایوفت استفاده کنید. این مرحله نیز همانند بسیاری از مراحل دیگر آن با دستگاه پیشرفته انجام شده و لذا امکان هیچ آسیبی نخواهد بود.

ادامه مطلب
قیمت تزریق چربی بایوفت

تزریق چربی به صورت:

پس از انجام دو مرحله اخیرالذکر که از اهمیت خیلی بالایی در نتایج تزریق چربی برخوردار می باشد نوبت به آخرین مرحله می‌رسد. در این مرحله چربی مهیا شده را به صورت تزریق می‌کنند. نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که هدف شما از انجام تزریق چربی چه چیزی می باشد؟

چرا که گاهی اوقات ممکن است فرد تنها هدفش از انجام تزریق چربی پر کردن صورت خود باشد. در نهایت چربی را به جاهای مختلف صورت تزریق می کند. اما گاهی اوقات ممکن است فرد بخواهد تنها تغییراتی در برخی از قسمت های صورت خود مانند گونه، چانه، زیر چشم، پیشانی، لب و…. وارد کند. در این صورت فقط چربی را به این نواحی تزریق نموده و تغییراتی در آن ایجاد میکند. اما نکته‌ای که لازم است برای شما بیان کنیم این است که در هر حال شما با توجه به هر کدام از هدف های فوق الذکر تزریق چربی به خصوص روش بایوفت را به صورت انجام دهید. در نهایت دارای یک صورت زیبا و جذاب تر بوده و باعث اعتماد به نفس بیشتر شما خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس مستقیم( کلیک کنید)
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .