Edit

کلینیک تخصصی سعادت آباد

کلینیک سعادت آباد فعالیت خود را از سال 1383 به عنوان مرکز جراحی محدود آغاز کرد. در سال 1388 مدیران این مجموعه بر آن شدند تا با مبنا قرار دادن استانداردهای جهانی در پزشکی مجموعه ای را فراهم آورندکه یکی از کاملترین و مجهزترین مراکز پزشکی ایران و خاورمیانه باشد. برای رسیدن به این منظور مدیریت و کارشناسان این مجموعه بررسی دقیقی بر نحوه خدمات رسانی مراکز درمانی داخلی و خارجی انجام دادند. در نهایت پس از تحقیق و شناخت نقاط قوت و ضعف سیستم های درمانی مختلف، کلینیک سعادت آباد با روش های نوین علمی و با محوریت ارتقاء کیفیت درمان و بهره گیری از فن آوری ITفعالیت خود را آغاز کرد.

تماس با کلینیک تخصصی سعادت آباد

تاریخچه تزریق چربی

  • خانه
  • -
  • دسته‌بندی نشده
  • -
  • تاریخچه تزریق چربی
 تاریخچه تزریق چربی

تاریخچه تزریق چربی

تزریق چربی امروزه یکی از محبوب ترین عمل های زیبایی است زیرا تأثیر بسیار خوب و شگفت‌ انگیزی بر زیبایی چهره افراد می‌ گذارد علاوه بر این می تواند مطابق خواست علاقه‌ مندان نتایجی کاملاً طبیعی به وجود بیاورد.
تزریق چربی برای از بین بردن فرورفتگی های صورت یا به اصطلاح پر کردن و چاق تر نشان دادن صورت هم استفاده می شود و حتی در مواقعی که لکه ها یا عارضه های پوستی باعث ایجاد فرورفتگی شده‌اند با تزریق کاملاً از بین می‌روند و به پوست حالتی یک دست می‌دهند.

تاریخچه تزریق چربی نشان می دهد که این عمل علاوه بر اینکه می‌تواند مشکلات پوستی را از بین ببرد برای زیباتر کردن ظاهر اعضای صورت هم استفاده میشود و بنا بر سلیقه متقاضیان در هر نقطه از پوست که بخواهند برای آنها انجام می‌شود. در حال حاضر روش ها و کلینیک های خوب و مطمئنی برای انجام این عمل وجود دارد و روشهای جدیدی هم برای آن ارائه شده است تا عمل راحت تر باشد و نتیجه بهتری به همراه داشته باشد.

تاریخچه تزریق‌چربی نشانگر این موضوع است که این عمل برای هر فردی فارغ از سن و جنسیت او انجام می‌شود زیرا عارضه های پوستی یا فرورفتگی هایی در نواحی پوست ممکن است برای هر فردی ایجاد شود یا اینکه هر فردی می تواند برای زیباتر شدن اعضای چهره اش از تزریق چربی در نواحی مختلف استفاده کند.

تزریق چربی عملی حساس است و باید به نحوی انجام شود که ایجاد آلرژی نکند و پس از انجام آن افراد از نتیجه کاملاً راضی باشند و همان‌طور که می‌خواهند برای هر فردی منحصر به خودش تزریق انجام شود. انجام این عمل با سرعت خوب و در حداقل جلسات بدون ایجاد هیچ عوارضی از مهمترین خواسته‌های متقاضیان است که خوشبختانه امروزه با روش‌های جدیدی که وجود دارد این مزایا محقق شده است.

تزریق چربی چگونه انجام میشود؟

با نگاهی به تاریخچه تزریق‌چربی متوجه می شویم که روشهای آن متحول شده است و رفته رفته با افزایش متقاضیان برای انجام تزریق چربی روش های خوب و کاربردی تری برای آن ارائه شده که مزایای مهمی دارند و راحتی بیشتری برای افراد فراهم می کنند.

مدل تزریق چربیتعرفه تزریق چربی

مهمترین و بهترین نکته که امروزه در روشهای جدید و معتبر تزریق چربی مورد توجه قرار می گیرد این است که چربی از بدن خود فرد برداشت می شود و پس از آن از همان چربی برای استفاده در ناحیه دلخواه متقاضیان استفاده می‌شود. همین موضوع باعث می شود که هیچ بافت جدیدی به بدن متقاضیان تزریق نشود و هیچ حساسیت یا عوارضی پس از تزریق چربی ایجاد نمی شود.

در ابتدا برای تزریق چربی همانطور که گفتیم چربی از بدن خود فرد با دستگاههای پیشرفته برداشته می شود و پس از آن باید برای تزریق دوباره آماده سازی و نگهداری شود. پس از طی این دو مرحله چربی آماده برای تزریق به ناحیه دلخواه متقاضیان است آیا فرورفتگی های ایجاد شده را برطرف کند یا به قسمتی از بدن فرد حجم داده شود.


هر سه مرحله لازم برای انجام تزریق چربی یعنی مرحله برداشت، مرحله نگهداری و آماده سازی و نهایتاً تزریق چربی باید با دقت تمام توسط دستگاه های پیشرفته و به روز در کلینیک های معتبر تحت نظر پزشک انجام شود. به این صورت افراد مطمئن هستند که نتیجه دلخواه آنها با روشهای کاملاً پزشکی و مناسب حاصل خواهد شد و امکان ایجاد هیچ عوارض یا بیماری پس از تزریق چربی وجود ندارد.

فواید تزریق چربی چیست؟

اگر بخواهیم علل محبوبیت عمل تزریق چربی را بدانیم باید به سراغ فواید و مزایای که برای متقاضیان ایجاد می کند برویم و بدانیم که نتیجه به قدری خوب و راضی کننده هست که نه تنها متقاضیان از انجام عمل پشیمان نشوند بلکه دیگران را هم به انجام این عمل ترغیب کنند.

همانطور که گفتیم عدم استفاده از هیچگونه بافت خارجی در عمل تزریق چربی و استفاده از بافت چربی خود فرد یکی از مهمترین فواید تزریق چربی است علاوه بر این امکان انجام تزریق چربی در زمان بسیار کم و نتیجه دهی سریع هم فواید مهم تزریق چربی هستند.

علاوه بر اینها عمل تزریق چربی دوام بسیار زیادی دارد و تا مدت طولانی بدون تغییر باقی می ماند و زیبایی حاصل شده پس از تزریق چربی موقتی و برای زمان کوتاهی نخواهد بود.
نکات دیگری که می توان از آنها تحت عنوان فواید تزریق چربی نام برد عبارتند از:

هزینه کم نسبت به نتیجه‌ای که حاصل می شود
عدم نیاز به بستری یا بیهوشی کامل افراد
امکان حصول نتیجه ای کاملاً طبیعی
امکان انجام عمل برای هر فردی در هر سن و جنسیتی
جابجا نشدن و دوام بافت تزریق شده در ناحیه مورد نظر.

به همین علل و همچنین وجود روش های خوب و کلینیک های مطمئن برای انجام این عمل باعث شده است که امروزه این کار یکی از بهترین راه حل های موجود برای حل مشکلات ای باشد که در پوست ایجاد می شود و نزدیک ترین نتیجه را به خواست افراد ایجاد کند.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس مستقیم( کلیک کنید)