تاریخچه تزریق چربی

تزریق چربی پای چشم

تزریق چربی پای چشم

تاریخچه تزریق چربی

تزریق چربی امروزه یکی از محبوب ترین عمل های زیبایی است زیرا تأثیر بسیار خوب و شگفت‌ انگیزی بر زیبایی چهره افراد می‌ گذارد علاوه بر این می تواند مطابق خواست علاقه‌ مندان نتایجی کاملاً طبیعی به وجود بیاورد.
تزریق چربی برای از بین بردن فرورفتگی های صورت یا به اصطلاح پر کردن و چاق تر نشان دادن صورت هم استفاده می شود و حتی در مواقعی که لکه ها یا عارضه های پوستی باعث ایجاد فرورفتگی شده‌اند با تزریق کاملاً از بین می‌روند و به پوست حالتی یک دست می‌دهند.

تاریخچه تزریق چربی نشان می دهد که این عمل علاوه بر اینکه می‌تواند مشکلات پوستی را از بین ببرد برای زیباتر کردن ظاهر اعضای صورت هم استفاده میشود و بنا بر سلیقه متقاضیان در هر نقطه از پوست که بخواهند برای آنها انجام می‌شود. در حال حاضر روش ها و کلینیک های خوب و مطمئنی برای انجام این عمل وجود دارد و روشهای جدیدی هم برای آن ارائه شده است تا عمل راحت تر باشد و نتیجه بهتری به همراه داشته باشد.

تاریخچه تزریق‌چربی نشانگر این موضوع است که این عمل برای هر فردی فارغ از سن و جنسیت او انجام می‌شود زیرا عارضه های پوستی یا فرورفتگی هایی در نواحی پوست ممکن است برای هر فردی ایجاد شود یا اینکه هر فردی می تواند برای زیباتر شدن اعضای چهره اش از تزریق چربی در نواحی مختلف استفاده کند.

تزریق چربی عملی حساس است و باید به نحوی انجام شود که ایجاد آلرژی نکند و پس از انجام آن افراد از نتیجه کاملاً راضی باشند و همان‌طور که می‌خواهند برای هر فردی منحصر به خودش تزریق انجام شود. انجام این عمل با سرعت خوب و در حداقل جلسات بدون ایجاد هیچ عوارضی از مهمترین خواسته‌های متقاضیان است که خوشبختانه امروزه با روش‌های جدیدی که وجود دارد این مزایا محقق شده است.

ادامه مطلب
هزینه تزریق چربی در سال۱۴۰۰چقدر است؟

تزریق چربی چگونه انجام میشود؟

با نگاهی به تاریخچه تزریق‌چربی متوجه می شویم که روشهای آن متحول شده است و رفته رفته با افزایش متقاضیان برای انجام تزریق چربی روش های خوب و کاربردی تری برای آن ارائه شده که مزایای مهمی دارند و راحتی بیشتری برای افراد فراهم می کنند.

مدل تزریق چربیتعرفه تزریق چربی

مهمترین و بهترین نکته که امروزه در روشهای جدید و معتبر تزریق چربی مورد توجه قرار می گیرد این است که چربی از بدن خود فرد برداشت می شود و پس از آن از همان چربی برای استفاده در ناحیه دلخواه متقاضیان استفاده می‌شود. همین موضوع باعث می شود که هیچ بافت جدیدی به بدن متقاضیان تزریق نشود و هیچ حساسیت یا عوارضی پس از تزریق چربی ایجاد نمی شود.

در ابتدا برای تزریق چربی همانطور که گفتیم چربی از بدن خود فرد با دستگاههای پیشرفته برداشته می شود و پس از آن باید برای تزریق دوباره آماده سازی و نگهداری شود. پس از طی این دو مرحله چربی آماده برای تزریق به ناحیه دلخواه متقاضیان است آیا فرورفتگی های ایجاد شده را برطرف کند یا به قسمتی از بدن فرد حجم داده شود.


هر سه مرحله لازم برای انجام تزریق چربی یعنی مرحله برداشت، مرحله نگهداری و آماده سازی و نهایتاً تزریق چربی باید با دقت تمام توسط دستگاه های پیشرفته و به روز در کلینیک های معتبر تحت نظر پزشک انجام شود. به این صورت افراد مطمئن هستند که نتیجه دلخواه آنها با روشهای کاملاً پزشکی و مناسب حاصل خواهد شد و امکان ایجاد هیچ عوارض یا بیماری پس از تزریق چربی وجود ندارد.

ادامه مطلب
ماندگاری تزریق چربی به صورت

فواید تزریق چربی چیست؟

اگر بخواهیم علل محبوبیت عمل تزریق چربی را بدانیم باید به سراغ فواید و مزایای که برای متقاضیان ایجاد می کند برویم و بدانیم که نتیجه به قدری خوب و راضی کننده هست که نه تنها متقاضیان از انجام عمل پشیمان نشوند بلکه دیگران را هم به انجام این عمل ترغیب کنند.

همانطور که گفتیم عدم استفاده از هیچگونه بافت خارجی در عمل تزریق چربی و استفاده از بافت چربی خود فرد یکی از مهمترین فواید تزریق چربی است علاوه بر این امکان انجام تزریق چربی در زمان بسیار کم و نتیجه دهی سریع هم فواید مهم تزریق چربی هستند.

علاوه بر اینها عمل تزریق چربی دوام بسیار زیادی دارد و تا مدت طولانی بدون تغییر باقی می ماند و زیبایی حاصل شده پس از تزریق چربی موقتی و برای زمان کوتاهی نخواهد بود.
نکات دیگری که می توان از آنها تحت عنوان فواید تزریق چربی نام برد عبارتند از:

هزینه کم نسبت به نتیجه‌ای که حاصل می شود
عدم نیاز به بستری یا بیهوشی کامل افراد
امکان حصول نتیجه ای کاملاً طبیعی
امکان انجام عمل برای هر فردی در هر سن و جنسیتی
جابجا نشدن و دوام بافت تزریق شده در ناحیه مورد نظر.

به همین علل و همچنین وجود روش های خوب و کلینیک های مطمئن برای انجام این عمل باعث شده است که امروزه این کار یکی از بهترین راه حل های موجود برای حل مشکلات ای باشد که در پوست ایجاد می شود و نزدیک ترین نتیجه را به خواست افراد ایجاد کند.

ادامه مطلب
تزریق چربی به صورت لاغر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس مستقیم( کلیک کنید)
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .