انواع مدل های تزریق ژل لب

انواع تزریق ژل لب

انواع تزریق ژل لب

اهمیت تزریق ژل لب در چیست ؟ لب از جمله مهمترین اجزای صورت است که نقش به سزایی در زیبایی صورت دارد. بسیاری از افراد به دلایل ژنتیکی و یا عوامل مختلفی مانند افزایش سن دیگر لب‌هایشان آن حالت قبل را ندارد و زیبایی چهره آن‌ها تا حد زیادی کاهش یافته است. تزریق ژل لب بهترین راهکار برای افرادی است که می‌خواهند مدل لب و چهره خود را عوض کرده و بر زیبایی چهره خود بیافزایند.معمولاً برای تزریق ژل لب از فیلر، یا چربی بدن خود شخص و یا از هیالورنیک اسید استفاده می‌کنند. نحوه و مدل تزریق ژل لب و نوع مدل انتخابی هر فرد با فرد دیگر بسته به عوامل مختلف متفاوت است، در ادامه همراه ما باشید تا با مدل‌های مختلف تزریق ژل لب آشنا شوید.

بهترین مدل تزریق ژل لب کدام است؟

تزریق ژل لب از مهمترین کارهای زیبایی است که حتماً باید بوسیله پزشک با تجربه و متخصص و در محیطی کاملاً سالم و با بهترین مواد انجام شود. در تزریق ژل لب برگزیدن مکان درست تزریق بسیار حائز اهمیت است؛ زیرا باید با توجه به سن و نوع چهره فرد مکان تزریق انتخاب شود. همیشه بهترین مدل تزریق ژل لب، مدلی است که به چهره حالت طبیعی بدهد و یا به اصطلاح عامیانه به چهره فرد بیاید و با سایر اجزای صورت هماهنگی و تقارن داشته باشد.

ولی گاهی اوقات بعضی از افراد مدل لب‌هایی را انتخاب می‌کنند باعث زیبایی چهره‌شان نمی‌شود و تاثیر بدی بر تقارن چهره دارد، بنابراین بهترین مدل تزریق ژل لب برای افراد مختلف متفاوت است، معمولاً پزشکان متخصص زیبایی بهترین مدل را با توجه به نوع چهره و سن و سال به شما پیشنهاد می‌دهند تا باعث زیبایی هرچه بیشتر چهره شما شود. قبل از تزریق ژل لب حتماً باید به این نکته مهم توجه داشته باشید که مدل لبی که برای چهره یک فرد زیبا است، ممکن است برای فرد دیگر زیاد زیبا نباشد، پس بهترین مدل تزریق ژل لب، مدلی است که بیشتر از همه به لب بیاید.

انواع مدل های تزریق ژل لب

انواع تزریق ژل لب کدام است ؟ معمولاً اشخاصی که لب‌های باریک‌تری نسبت به سایر افراد دارند، تمایل دارند ضخامت و حجم لب آن‌ها افزایش یابد و یا ممکن است خواهان این باشند که لب بالا و پایین را با یکدیگر هم اندازه کنند. از پرطرفداراترین مدل‌های تزریق ژل لب مدل فانتزی است که در بین خانم‌های جوان طرفداران زیادی دارد. مدل روسی و مدل قلبی نیز از مدل‌های رایج و محبوبی است که در بین افراد سراسر جهان این روزها بسیار استفاده می‌شود. تزریق چربی به صورت و لب تقریباً هیچگونه عارضه‌ای ندارد چون از چربی خود بدن فرد استفاده می‌شود و ماندگاری تزریق چربی نسبت به سایر روش‌ها بسیار بیشتر است.

انواع مدل های تزریق ژل لب

تزریق ژل لب به روش فانتزی

در این مدل پرطرفدار، مقدار زیادی ژل به داخل لب‌ها تزریق می‌شود و لب‌های فرد دیگر حالت قبل را ندارد و برجستگی زیادی را پیدا می‌کند. این نوع از تزریق ژل برای کسانی مناسب است که اقدام به تزریق ژل در سایر اجزای صورت خود مانند گونه‌ها نیز می‌کنند و خواستار چهره‌ای با حالت عروسکی و فانتزی هستند. تزریق ژل لب مدل فانتزی به سه صورت هالیوودی و روسی و چاکدار انجام می‌شود.

تکنیک مدل قلبی

این مدل لب از قشنگ‌ترین مدل‌های لب است که در بین خانم‌ها محبوبیت زیادی دارد و معمولاً نتیجه تزریق اینگونه ژل به لب بسیار طبیعی‌تر نسبت به نوع فانتزی است و برای کسانی مناسب است که دوست دارند، چهره‌ای طبیعی داشته باشند. این نوع از تزریق مناسب‌ترین انتخاب برای افرادی است که صورت آن‌ها بیضی شکل است و خواستار چهره طبیعی هستند.

در این نوع تزریق ابتدا محل تزریق توسط ماده بی‌حسی، بی‌حس شده و سپس لب‌ها باز شده و تزریق انجام می‌شود. معمولاً این نوع از تزریق‌ها در کلینیک دکتر لاغری انجام می‌شود. تزریق چربی در تهران در بهترین مجموعه زیبایی و با نظارت پزشکان متخصص انجام می‌شود.

ادامه مطلب
آیا تزریق ژل به لب درد دارد؟

مدل ژل لب عروسکی

این نوع از مدل تزریق برای افرادی مناسب است که می‌خواهند تغییرات اندکی در ظاهر لب‌های خود ایجاد نمایند. مثلاً اندکی حجم آن را بیشتر کنند، در این روش تزریق، لب‌ها شبیه عروسک باربی می‌شوند. این نوع تزریق برای همه صورت‌ها مناسب نیست؛ و حتماً باید قبل از تزریق از پزشک متخصص در این زمینه راهنمایی‌های لازم را بخواهید. بسیاری از افراد تحت تاثیر سایر افرادی که این نوع تزریق را انجام داده‌اند اقدام به این نوع از تزریق می‌کنند، اما بعداً پشیمان میشوند، زیرا این نوع تزریق با اجزای صورت هرشخصی سازگار نیست، پس حتماً قبل از تزریق نظرات پزشک متخصص را جویا شوید.

تزریق ژل مدل لب روسی

یکی از معروف ترین انواع تزریق ژل لب مدل روسی است؛ در این مدل تزریق ژل، تزریق در نواحی دور لب صورت می‌پذیرد، دقیقاً منظور جایی است که که خانم‌ها اقدام به کشیدن خط لب می‌کنند. در این روش پزشک باید بسیار به تقارن لب بالا و پایین توجه کند. این مدل لب برگرفته از لب افراد روسی است که به زیبایی در جهان شهرت دارند. در مدل روسی لب‌ها بیشتر حالت پهن پیدا می‌کنند تا برجسته شوند؛ و مناسب‌ترین انتخاب برای کسانی است که به دنبال لب‌های پهن هستند تا برجسته!

مشاوره تلفنی 

 فرم مشاوره 

جمع‌بندی تزریق ژل لب

از مهمترین کارهای زیبایی که تاثیر بسیار زیادی در چهره فرد دارد، داشتن لب‌های زیبا است. این روزها بسیاری از خانم‌ها اقدام به تزریق چربی در تهران به نقاط مختلف بدن در کلینیک دکتر لاغری می‌کنند. یکی از این نوع از تزریق‌ها، تزریق ژل لب است که طرفداران زیادی دارد. تزریق لب معمولاً بعد از مشاوره با پزشک متخصص زیبایی و متناسب با سلیقه افراد انجام می‌شود.

انتخاب نوع لب با توجه به نوع چهره و سن فرد بسیار مهم است، زیرا زیبایی کل صورت بستگی به این موضوع دارد، ممکن است یک نوع تزریق لب، به صورت یک فرد بیاید ولی برای شخص دیگر اینطور نباشد. محبوب‌ترین روش‌های تزریق ژل شامل مدل‌های عروسکی، فانتزی و قلبی شکل است، مدل فانتزی و عروسکی بیشتر حالت برجسته دارد ولی مدل قلبی شکل، بیشتر حالت پهن دارد تا برجسته، انتخاب این مدل‌ها بسته به سلیقه و چهره افراد دارد. مدل فانتزی و عروسکی بیشتر توسط افراد خیلی جوان انتخاب می‌شود زیرا در این مدل‌ها برجستگی لب‌ها بیشتر است.

5/5 - (1 امتیاز)

11 دیدگاه ‌ها

 • سلام من قصد تزریق ژل لب رو دارم. خیلی از اطرافیان درباره تزریق روسی شنیدم اما شما اشاره‌ای بهش نکردید. یعنی مدل روسی تزریق ژل لب از بهترین مدل‌ها نیست؟

 • من به تازگی تزریق ژل لب روسی در کلینیک دکتر لاغری انجام دادم. خواستم تشکر کنم ازتون فرم لب‌هام همونی شد که میخواستم. پیشنهاد میکنم دوستانی که در سعادت آباد هستند و قصد تزریق ژل لب دارن حتما به دکتر لاغری مراجعه کنن

  • سلام. خوشحالیم که توانستیم رضایت شما را جلب کنیم و لبخند بر روی لب‌هایتان بنشنانیم.
   مراجعه کنندگان عزیز برای تزریق ژل در سعادت آباد بر روی فرم زیر کلیک کنند.

   فرم تزریق ژل در سعادت آباد

 • بیمه پول فیلر و تزریقات این شکلی رو میده؟

 • سلام وقت بخیر. ژل‌هایی که به زیر پوست تزریق میشه حرکت نمیکنند؟

 • سلام خسته نباشید من دخترم دو سالشه موهاشو تیغ زدیم وقتی که تیغ زدیم ده روز بعد قسمت پیشونیشو دوباره تیغ زدیم الان اونجای که دوبار تیغ زدیم خیلی کم پشت شده یعنی دونه دونه در آمده موهاش چی کار کنم پر پشت بشه

 • وقت بخیر، علت درد زیاد در باسن ۴ ماه بعد از تزریق چربی چیست؟

 • عمل بینی خطر مرگ دارد ؟

 • سلام وقتتون بخیر
  الان ی هفته هس ک از تزریق چربی ب باسن میگذره و مدام تب میکنم باز تبم میاد پایین
  ممنون میشم بفرمایین دلیلش چی میتونه باشه

 • شما تزریق فیلر به کل صورت رو هم انجام میدید یا فقط چربی؟

 • سلام من ۱۸ سالمه پیش هرکسی میرم بهم میگن پسکلت معلومه نمی دونم باید چه کاری کنم توشیراز عطاری کمه کسی جایه خوب بلده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

Call Now Buttonتماس مستقیم ( کلیک کنید)