لاغری غیر جراحی

لاغری غیر جراحی خواسته تمایل بسیاری از افراد که خواهان داشتن تناسب اندام و لاغری سریع هستند می‌باشد. این روزها اگر به دنبال کاهش وزن و تناسب اندام باشید روش‌ها و راهکارهای بسیاری را تحت عنوان لاغری بدون جراحی مشاهده خواهید کرد که می‌توان به واسطه آنها به زیبایی اندام رسید. ما در کلینیک تزریق چربی دکتر لاغری بدون جراحی شما را به اندام ایده‌آل خواهیم رساند.

لاغری غیر جراحی چگونه انجام می‌شود؟

در کنار دو اصل ورزش کردن و رعایت رژیم غذایی روش‌های لاغری غیر جراحی نیز می‌تواند به خوبی شما را به اندام و وزن دلخواه برساند. اگر از روش‌های برداشتن چربی بدون جراحی استفاده می‌کنید در کنار آن ورزش و رژیم را فراموش نکنید؛ چرا که مکمل لاغری بدون جراحی با ورزش و رژیم نتیجه مطلوب تری را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

لاغری بدون جراحی در دکتر لاغری به واسطه روش‌های لاغری غیر تهاجمی انجام می‌شود. توجه داشته باشید بعد از اینکه از روش غیر جراحی ما اسفاده کردید چنانچه زیر نظر پزشک معالج خود ورزش و تحرک لازم را نداشته باشید این عمل برگشت پذیر خواهد بود. بنابراین شما حتما بایست بعد از برداشتن چربی بدون جراحی سبک زندگی خود را تغییر دهید.

لاغری غیر جراحی مناسب چه افرادی است؟

اگر ورزش کردن و داشتن رژیم غذایی مناسب را در نظر نگیریم افرادی مناسب برای لاغری بدون جراحی هستند که:

 • چربی اضافه در یک یا چند قسمت بدن
 • نیاز به تغییرات جزئی
 • دارای سلامتی جسمی و روحی بالا
 • مشکل با جراحی یا حساسیت به بیهوشی
 • داشتن زمان برای انجام تمرینات مختلف
 • داشتن زمان برای شرکت در جلسه های مختلف درمانی
 • عدم اعتیاد به سیگار و الکل
 • توانایی رعایت یک رژیم غذایی مناسب

روش‌های لاغری بدون جراحی

به طور کلی برای پیکر تراشی و لاغری بدون جراحی روش‌های متعددی وجود دارد که معمول ترین آن روش لیپوماتیک ، لیپولیز لیزری، لیپوساکشن و … می‌باشد. این روش‌ها که به روش‌های لاغری غیرجراحی معروف هستند تنها با یک یا دو جلسه در کلینیک دکتر لاغری انجام ‌می‌شوند. این روش‌های لاغری پروسه نسبتا ساده‌ای دارند و بدون بیهوشی انجام می‌شوند که همواره به پیکرتراشی بدون جراحی نیز معروف هستند. در ادامه توضیح کوتاهی در مورد هر یک از این روش‌ها ارائه کرده‌ایم.

 • لاغری بدون جراحی به روش RF دکتر لاغری

این روش تنها به واسطه لاغری بدون جراحی و برداشتن چربی انجام نمی‌گیرد و گاها موجب جوانسازی پوست و در مواقعی لیفت نیز می‌گردد. به همین منظور می‌توان از آن برای صورت نیز استفاده کرد. این روش لاغری بدون جراحی به واسطه دستگاه RF انجام می‌گیرد. روش RF که یک روش برداشت چربی بدون جراحی و درد است با استفاده از فرکانس‌های تولید شده دستگاه RF باعث شکسته شدن بافت چربی و در نتیجه برداشتن چربی بدون جراحی خواهد شد. بخشی از چربی‌ها جذب خون شده و بخشی دیگر دفع می‌شوند.

ماندگاری برداشتن چربی بدون جراحی روش RF

ماندگاری برداشتن چربی به روش RF رابطه مستقیمی با سبک زندگی بیمار دارد. در حالت عمومی و با رعایت رژیم غذایی و سبک زندگی درست ماندگاری لاغری بدون جراحی RF به دو سال نیز می‌رسد.

 • لاغری بدون جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن

یکی دیگر از روش‌هایی که عمومیت دارد استفاده از روش لاغری بدون جراحی لیپوماتیک یا لیپوساکشن است؛ ای دو روش تفاوت مشخصی باهم دارند که شما می‌توانید در بخش خدمات لیپوساکشن دکتر لاغری این تفاوت‌ها را بررسی کنید.  برداشتن چربی بدون جراحی به صورت تضمینی در کلینیک دکتر لاغری انجام می‌گیرد؛ شما می‌توانید برای دریافت نوبت و مشاوره در جهت لاغری غیر جراحی با مشاوران ما به شماره 91007050 – 021 تماس حاصل فرمائید.

لاغری بدون جراحی در کدام نواحی انجام می‌گیرد؟

روش‌هایی که به برداشتن چربی بدون جراحی معروف هستند، اکثرا در تمامی اندام‌ها بدن قابل اجرا می‌باشند. توجه داشته باشید که انتخاب روش مناسب برای هر عضو از بدن که نیاز به لاغری بدون جراحی دارند متفاوت خواهد بود و به عوامل متعددی بستگی دارد.

لاغری سینه بدون جراحی، لاغری ران بدون جراحی، برداشتن چربی باسن بدون جراحی، لاغری ران غیر جراحی و لاغری بازو بدون جراحی امکان پذیر هستند.

چقدر می‌توان به نتیجه لاغری بدون جراحی مطومئن بود؟

به طور کلی عوامل بسیار زیادی وجود دارند که بر نتیجه برداشتن چربی بدون جراحی تاثیر گذار هستند؛ متاسفانه در شرایط حاد و تنها در برخی از بیماران راهی جز جراحی وجود ندارد. حتی در مواردی که حجم چربی ها بیش از حد است روش هایی همچون لیپوماتیک و لیپوساکشن جوابگو نبوده و باید عمل های لاغری مانند اسلیو انجام شوند. بنابراین میزان اثر پذیری هر روش غیر جراحی رابطه مستقیم با شرایط بیمار دارد. بهتر است بهترین روش برای لاغری توسط جراح انتخاب می شود.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

Call Now Buttonتماس مستقیم ( کلیک کنید)