Edit

کلینیک تخصصی سعادت آباد

کلینیک سعادت آباد فعالیت خود را از سال 1383 به عنوان مرکز جراحی محدود آغاز کرد. در سال 1388 مدیران این مجموعه بر آن شدند تا با مبنا قرار دادن استانداردهای جهانی در پزشکی مجموعه ای را فراهم آورندکه یکی از کاملترین و مجهزترین مراکز پزشکی ایران و خاورمیانه باشد. برای رسیدن به این منظور مدیریت و کارشناسان این مجموعه بررسی دقیقی بر نحوه خدمات رسانی مراکز درمانی داخلی و خارجی انجام دادند. در نهایت پس از تحقیق و شناخت نقاط قوت و ضعف سیستم های درمانی مختلف، کلینیک سعادت آباد با روش های نوین علمی و با محوریت ارتقاء کیفیت درمان و بهره گیری از فن آوری ITفعالیت خود را آغاز کرد.

تماس با کلینیک تخصصی سعادت آباد

دوام تزریق چربی

  • خانه
  • -
  • دسته‌بندی نشده
  • -
  • دوام تزریق چربی
 دوام تزریق چربی

دوام تزریق چربی:

همانطور که می دانید امروزه مشکلات پوستی به عنوان یکی از شایع ترین مشکلات در میان افراد به شمار می آید، از این رو با توجه به این که این امر باعث کاهش اعتماد به نفس افراد می‌شود، بنابراین بیشتر افراد سعی بر این دارند تا بتوانند با استفاده از بهترین روش مشکلات به وجود آمده را در جهت زیبایی و جوانسازی پوست خود برطرف نمایند،بنابراین یکی از این روش‌ها که امروزه به عنوان روش برتر و بهتر به شمار می‌آید روش تزریق چربی می باشد.


حال ممکن است که این سوال برای شما پیش آید که دوام تزریق چربی چگونه می باشد؟


پس در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با روش تزریق چربی و دوام آن و مدت ماندگاری و مزیای آن آشنا نماییم.

 

تزریق چربی دارای چه مزایای می باشد؟


۱)دارا بودن ماندگاری بالا
۲)دارا بودن هزینه مناسب
۳)عدم بروز واکنش های آلرژیک و حساسیت زا
۴)عدم بروز عفونت در محل برداشت و تزریق چربی
۵)دارا بودن فرم طبیعی
۶)دارا بودن کمترین عارضه نسبت به سایر روش ها.
۷)عدم بروز کبودی در محل تزریق.
۹)سازگاری سلول‌های چربی تزریقی با سایر بافت‌های پوست.

لابیا ماندگاری تزریق چربیماندگاری تزریق چربی لابیا

تزریق چربی چیست؟

تزریق چربی و یا به عبارتی دیگر پیوند چربی بدین معنا می باشد که مقداری چربی از اندام های مختلف بدن که کاندیدای مناسب برای خراج چربی هستند مانند نواحی اطراف پهلو، ران، شکم و باسن برداشت می‌شود و به محل مورد نظر انتقال داده می‌شود.
در نظر داشته باشید که عمل تزریق چربی در چندین مرحله صورت می گیرد و این مراحل خود نیز در دوام تزریق چربی موثر می باشد ،پس با ما همراه باشید تا شما را با مراحل تزریق چربی آشنا نماییم.


مراحل تزریق چربی چیست؟

مرحله اول استخراج و برداشت چربی:
در این مرحله پزشک یا جراح متخصص با همفکری شما در محل‌هایی که از قبل برای برداشت چربی انتخاب شده است برش های بسیار نازک ایجاد می کند.
در برخی از موارد ممکن است این عملیات تحت عمل لیپوساکشن صورت گیرد و مقدار چربی مورد نیاز برداشت یا استخراج شود.

مرحله دوم خالص سازی چربی‌های برداشت شده:
با توجه به این که چربی هایی که در مرحله اول استخراج می‌شود دارای مقداری ناخالصی می باشد و از آنجایی که چربی‌های استخراج شده در دوام تزریق چربی و مدت ماندگاری آن بسیار موثر می باشد، از این رو در این مرحله با استفاده از سانتریفیوژ کردن چربی ها مقدار زیادی ناخالصی که شامل خون و سایر مایعات می باشد را از چربی‌های استخراج شده جدا می کنند و چربی کاملاً یکنواخت و خالص سازی شده را به دست می آورند.
مرحله سوم انتقال و یا تزریق چربی های خالص سازی شده:
با توجه به اینکه چربی‌های خالص سازی شده در مرحله دوم به دست آمده است،این مرحله نیز نیاز به ظرافت و دقت خاصی دارد،بنابراین در این مرحله پزشک یا جراح متخصص با استفاده از سرنگ های مخصوص بسیار نازک چربی های خالص سازی شده را به محل مورد نظر انتقال می دهند.


با توجه به اینکه عمل تزریق چربی نیاز به ظرافت و دقت خاصی دارد، از این رو در طی چندین مرحله عمل تزریق چربی صورت می‌گیرد و در هر مرحله که سوزن وارد و خارج می‌شود، مقدار کمی چربی به بافت های پوست تزریق خواهد شد، بنابراین هر چه این مرحله با دقت بیشتر صورت گیرد نتیجه به دست آمده طبیعی تر و همچنین دارای دوام بیشتری خواهد بود.

با توجه به تمامی مطالب گفته شده در بالا در مورد تزریق چربی،حال ممکن است که این سوال برای شما پیش آید که از آنجایی که امروزه روش های متفاوتی در زمینه انجام عمل تزریق چربی وجود دارد :

کدام روش دارای دوام بیشتر و کارایی بهتر می باشد؟


روش تزریق چربی بایوفت به دلیل دارا بودن ماندگاری سه سال و همچنین داشتن فرمی طبیعی و بدون عارضه و کبودی امروزه توانسته است جایگاه ویژه‌ای را در میان سایر روش های تزریق چربی دارا باشد.

دوام تزریق چربی چگونه می باشد؟

دوام تزریق چربی به عوامل زیر بستگی دارد:
۱)متابولیسم بدن افراد
۲) ناحیه مورد نظر برای برداشت و انتقال چربی
۳) میزان تخصص و مهارت پزشک مورد نظر
۴) کلینیک مورد نظر برای عمل تزریق چربی
۵)میزان چربی های زنده شده برای عمل تزریق چربی
۶)رعایت این نکات و مراقبت های بعد از انجام عمل تزریق چربی

اگر بخواهیم به طور کلی در مورد دوام تزریق چربی برای تان بیان کنیم می‌توان اینگونه گفت با توجه به اینکه متابولیسم بدن افراد با یکدیگر متفاوت می باشند از این رو دوام تزریق چربی در بدن افراد متفاوت می باشد و این خود به عنوان یک عامل در زمینه دوام تزریق چربی به شمار می‌آید.


از طرفی دیگر محل مورد نظر برای برداشت و انتقال چربی خود نیز در دوام تزریق چربی موثر می باشد، زیرا همانطور که می دانید امروزه تزریق چربی در نواحی مختلف بدن صورت می‌گیرد و از طرفی دیگر نوع چربی های برداشت شده در اندام های مختلف با یکدیگر متفاوت می باشد، از این رو این عامل خود نیز در دوام تزریق چربی موثر می باشد.

با توجه به اینکه امروزه پزشکان متفاوت و گوناگونی و در کلینیک های مختلفی عمل تزریق چربی را انجام می دهند، بنابراین میزان تخصص پزشک و همچنین مجهز بودن کلینیک به تجهیزات دارویی خود نیز به عنوان عاملی موثر در زمینه تزریق چربی به شمار می آید.

با توجه به اینکه عمل تزریق چربی نیاز به یک سری نکات و مراقبتهای قبل و بعد از عمل دارد از این رو رعایت و انجام دادن این نکات و مراقبت ها خود نیز در میزان ماندگاری و تمام تزریق چربی موثر خواهد بود.
به عنوان مثال شما بعد از انجام عمل تزریق از انجام فعالیت‌های سنگین ورزشی و همچنین ماساژ این ناحیه تزریق باید خودداری نمایید بنابراین رعایت این نکات در دوام تزریق چربی تاثیر گذار می باشد.


هزینه های تزریق چربی چگونه می باشد؟

به طور کلی تزریق چربی نسبت به سایر روش ها دارای هزینه مناسب تر وکارایی بهتر می باشد، اما هزینه تزریق چربی مانند دوام تزریق چربی تحت تاثیر عوامل گوناگونی می باشد.
به عنوان مثال با توجه به اینکه امروزه پزشکان و کلینیک های گوناگونی عمل تزریق چربی را انجام می‌دهند و هر یک از این پزشکان و کلینیک‌ها دارای تعرفه های مخصوص به خود می باشند از این رو این عامل در هزینه پرداختی تاثیرگذار می‌باشد از طرفی دیگر میزان چربی استخراج شده و تزریق شده در بدن افراد با یکدیگر متفاوت می باشد و با توجه به اینکه عمل تزریق چربی ممکن است در طی چندین مرحله صورت گیرد، بنابراین تعداد مراحل تزریق خود نیز در هزینه پرداختی موثر می باشد.
در پایان می توان گفت که با توجه به اینکه روش تزریق چربی دارای دوام بیشتری نسبت به سایر روش ها می باشد و نتیجه ای طبیعی را برای افراد به ارمغان می آورد و از طرفی دیگر به دلیل داشتن مزایای بیشتر امروزه به عنوان کاربردی ترین و بهترین روش برای افراد به شمار می آید.
البته در نظر داشته باشید که شما باید قبل از انجام عمل تزریق بهترین پزشک و بهترین کلینیک درمانی را برای خود انتخاب نمایید تا بتوانید میزان رضایت بخشی بالایی را به دست آورید.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس مستقیم( کلیک کنید)