تزریق چربی چیست

تزریق چربی چیست

تزریق چربی چیست

تزریق چربی چیست؟

تزریق چربی چیست؟ یکی از عمل های زیبایی می باشد که به دلیل مزایای بسیار زیاد و کاربردها و دوام بالایی که دارای انواع و اقسام مشکلات می‌توان استفاده نمود. در ادامه در رابطه با کاربرد تزریق چربی برای افراد مختلف صحبت خواهیم کرد. به طور کلی باید گفت همه افراد زیبایی را دوست دارند و در پی آن هستند. در این میان فرقی میان زن و مرد پیر و جوان نمی باشد.

اگر فردی در زیبایی وی اختلال وجود داشته باشد دائماً در پی راهکار می‌گردد تا آن را حل کند. تزریق چربی یکی از مواردی می باشد که می تواند اکثر مشکلات را به راحتی حل کند.

مزایای تزریق چربی چیست؟

 • طبیعی بودن
 • دائمی بودن
 • بدون درد و سوزش
 • بدون جراحی
 • بدون مصرف داروهای شیمیایی
 • انجام در بازه زمانی کوتاه
 • نتیجه دهی در سریعترین زمان ممکن

نکته‌ای که لازم به ذکر می باشد این است که در کنار تمام مزایای ذکر شده باید گفت تزریق چربی معایبی ندارد و بر خلاف بقیه عمل های زیبایی که دارای علوم نیز میباشد تزریق چربی تقریباً بدون عیب شناخته می شود.

تزریق چربی چیست؟

چه افرادی از تزریق چربی استفاده میکنند؟

به طور کلی باید گفت تزریق چربی یکی از عمل های زیبایی می باشد که می توان برای مشکلات متفاوتی از آن استفاده کرد و مخصوص به حل یک مشکل نمی باشد. اما عمده‌ترین مشکلاتی که می‌توان برای آن از تزریق چربی استفاده کرد عبارت است از کوچک بودن یک عضو و بزرگ کردن آن با تزریق چربی. برای مثال اگر شما دارای سینه های کوچک هستید و یا دارای گونه ها و لب های کوچک هستید می توانید با تزریق چربی آنها را بزرگ کنید.

ادامه مطلب
آنچه در مورد تزریق چربی به صورت نمی دانید

از دیگر مواردی که می‌توان از تزریق چربی استفاده کرد این است که اعضای صورت شما نامتقارن باشد. برای مثال اگر گونه‌های شما نامتقارن باشد می توانید با استفاده  از تزریق چربی آنها را متقارن کنید. از موارد دیگری که وجود دار و بسیار شایع می باشد جوانسازی پوست به کمک تزریق چربی می باشد.

امروزه به دلیل وجود مشکلاتی که گریبانگیر افراد می باشد به مرور زمان پوست افراد چروک می شود. لذا با استفاده از تزریق چربی می توان جوان سازی را انجام داد. موارد اخیرالذکر تنها برخی از کاربردهای تزریق چربی می باشد. در بسیاری از موارد دیگر نیز می‌توان از تزریق چربی استفاده نمود.

 

آیا تزریق چربی به یک روش انجام میشود؟

نکته‌ای که در رابطه با تزریق چربی جالب توجه می باشد این است که تزریق چربی یک عمل زیبایی می باشد که دارای تنوع در متدهای آن می باشد. یعنی اینکه شما میتوانید تزریق چربی را با متدهای متفاوتی انجام دهید. در بین تمامی متد هایی که برای تزریق چربی وجود دارد به طور کلی باید گفت تزریق چربی به صورت بایوفت از بهترین نوع تزریق چربی می باشد که در ادامه به مزایای آن اشاره خواهیم نمود.

به طور کلی باید گفت وجه تمایز تزریق‌چربی بایوفت از سایر تزریق چربی ها این میباشد که در تمامی تزریق چربی ها از دست برای انجام مراحل آن استفاده می شود. در حالی که در تزریق چربی بایوفت تمامی مراحل توسط دستگاه‌های پیشرفته انجام می شود. فلذا امکان بروز آسیب از قبیل سوزانده شدن بافت چربی یا از بین رفتن بافت چربی وجود نخواهد داشت.

ادامه مطلب
تزریق چربی،مزایا،معایب،هزینه ها

مراحل تزریق چربی چیست؟

به طور کلی باید گفت تزریق چربی طی سه مرحله انجام می‌شود که این سه مرحله عبارت است از:
مرحله اول استخراج است  که در این مرحله چربی را از نواحی مختلف بدن که دارای چربی بسیار زیادی می باشد از قبیل زیر شکم/ پهلو/ ران پا/ برداشته و پس از آن که این مرحله تمام شد نوبت به مرحله دوم یعنی تصفیه و پالایش می رسد. در این مرحله به دلیل اینکه چربی استخراج شده دارای مقادیر زیادی ناخالصی از قبیل آب و خون می باشد برای اینکه نتیجه دهی بهتری داده شود بهتر است .

ناخالصی را از آن گرفته تا به چربی خالص تبدیل شود. لذا در این مرحله با استفاده از دستگاههای پیشرفته از قبیل سانتریفیوژ چربی ناخالص را به خالص تبدیل میکنند. در نهایت در مرحله آخر که مرحله  تزریق می باشد چربی خالص و آماده شده را به موضع مدّنظر که ممکن است نواحی مختلف بدن از قبیل سینه/ گونه / چشم/  دست /واژن و….باشد تزریق کنند.

آیا تزریق چربی عارضه ای دارد؟

ممکن است عده ای به شما بگویند تزریق چربی با عوارضی همراه می باشد.  این امر موجب نگرانی شما می شود. در پاسخ به این ادعای دروغین باید گفت که تزریق چربی با عوارضی همراه نمی‌باشد بلکه مزایای بسیاری دارد. دلیل اینکه گفته می‌شود تزریق چربی هیچ عارضه‌ای ندارد این است که در تزریق چربی به دلیل اینکه از چربی بدن خود فرد استفاده می شود امکان وجود هیچ آسیبی وجود نداشته است و کاملاً طبیعی عمل می‌شود. این در حالی است که در سایر عمل های زیبایی از قبیل تزریق ژل فیلر و غیره  این پوئن مثبت وجود ندارد و از مواد مصنوعی استفاده میشود.

ادامه مطلب
تزریق چربی صورت _تزریق چربی زیرپوست صورت

 

آیا تزریق چربی دائمی است؟

تزریق چربی نسبت به سایر عمل های زیبایی از دوام بیشتری برخوردار  می ‌باشد. دلیل این که دوام تزریق چربی و به خصوص تزریق چربی بایوفت نسبت به سایر عمل‌های زیبایی بالاتر می باشد این است که در این زمینه عمل زیبایی تنها از چربی بدن خود فرد استفاده می شود. پس از مرور زمان فقط ۳۰ درصد آن از بین می‌رود و ۷۰ درصد مابقی به طور کامل باقی می‌ماند. مقدار از بین رفته نیز با ترمیم مجدد دوباره به دست می آید. در حالی که در سایر عمل های زیبایی پس از مدت نهایتاً یک سال تمامی نتایج عمل از بین خواهد رفت. اما در تزریق چربی برای مثال اگر تزریق چربی بایوفت لب را انجام داده باشید حتی پس از مدت چندین سال بافت لب حالت نرمی خود را داشته و از بین نخواهد رفت.

نتیجه گیری:
تزریق چربی چیست و به خصوص تزریق چربی بایوفت نسبت به سایر عمل های زیبایی دارای مزایای بیشتری بوده و به دلیل صفت طبیعی بودن طرفداران بیشتری را به خود جذب نموده است همچنین به دلیل اینکه از چربی بدن خود فرد استفاده می شود. امکان وجود پس زدگی در آن وجود نداشته و همچنین دوام و عمر آن طولانی تر می باشد. لذا توصیه می شود اگر قصد پوشاندن نقص های خود را دارید تزریق چربی به عنوان بهترین گزینه پیش روی شما میباشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس مستقیم( کلیک کنید)
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .