Edit

کلینیک تخصصی سعادت آباد

کلینیک سعادت آباد فعالیت خود را از سال 1383 به عنوان مرکز جراحی محدود آغاز کرد. در سال 1388 مدیران این مجموعه بر آن شدند تا با مبنا قرار دادن استانداردهای جهانی در پزشکی مجموعه ای را فراهم آورندکه یکی از کاملترین و مجهزترین مراکز پزشکی ایران و خاورمیانه باشد. برای رسیدن به این منظور مدیریت و کارشناسان این مجموعه بررسی دقیقی بر نحوه خدمات رسانی مراکز درمانی داخلی و خارجی انجام دادند. در نهایت پس از تحقیق و شناخت نقاط قوت و ضعف سیستم های درمانی مختلف، کلینیک سعادت آباد با روش های نوین علمی و با محوریت ارتقاء کیفیت درمان و بهره گیری از فن آوری ITفعالیت خود را آغاز کرد.

تماس با کلینیک تخصصی سعادت آباد

تزریق چربی به لابیا

  • خانه
  • -
  • تزریق چربی
  • -
  • تزریق چربی به لابیا
 تزریق چربی به لابیا

تزریق چربی به لابیا:

امروزه و در عصر جدید از آن جایی علم و صنعت در همه شاخه ها  روز به روز در حال پیشرفت مییاشد علم زیبایی هم از این قاعده مستثنا نیست در ادامه مطالبی برای شما بیان خواهد شد تا پروسه پیشرفت این علم را بهتر درک کنید. تزریق چربی به لابیا یکی از تکنیک های جدید برای جوانسازی این ناحیه می باشد.

شاید شما هم از آن دسته از افرادی هستید که از چروک شدن و از بین رفتن بافت نواحی از بدن خود ناراضی هستید.  و این امر باعث عدم اعتماد به نفس در شما شده است باید به شما بگوییم نگران نباشد زیرا با وجود عمل زیبایی چون تزریق چربی به لابیا این مشکل قابل حل میباشد.

امروزه از طریق تزریق چربی میتوان چربی را از ناحیه های بدن خود فرد از قبیل شکم پهلو ران پا استخراج کرد و در نقاطی که نیاز به جوانسازی دارد مانند لب،صورت،گونه،زیر چشم سینه و لابیا و واژن تزریق کرد.

تزریق چربی به لابیا

دلیل تزریق چربی به لابیا :

ابتدا به این مسئله خواهیم پرداخت که چرا بعضی از افراد نیاز دارند که به لابیا چربی تزریق کنند؟

تزریی چربی به لابیاها و واژن به منظور جوانسازی و زیبایی واژن و بازگشت بافت به دوران جوانی صورت می گیرد

در میان افرادی که متقاضی این عمل زیبایی هستند بانوانی بین سن ۲۵ تا۵۰سالگی بیشتر به چشم میخورد که از و شل شدن بافت لابیاماژور خود نگران و ناراحتند و همچنین اعتماد به نفسشان دچار مشکل شده است.

لذا با تزریق چربی فرد احساس بهتری نسبت به خود خواهد داشت و از شادابی و جوانسازی و بهبود بافت به صورت واقعی لذت خواهد برد.

مطابق با آماری که صورت گرفته است افرادزیز تمایل بیشتری نسبت به سایر افراد به تزریق چربی به لابیا دارند:

افرادی که در اثر گذشت زمان و افزایش سن و زایمان های متعدد دچار شلی بافت اندام تناسلی شده اند و هر چه سن بالاتر می رود این افزایش شلی افزایش می یابد.

افرادی که دچار چاقی مفرط و سپس لاغری شده اند و این موضوع الاسیتیسیته و کلاژن بافت را کاهش می دهد و لذا بافت آویزان و شل می شود. با وجودیکه ممکن است سن وسال زیادی هم نداشته باشد.

حال که به ضرورت این عمل زیبایی در برخی افراد پی بردید بهتر است ابتدا به توضیح و چگونگی انجام این کار و روش های مختلف آن بپردازیم:

همانگونه که قبلا بیان شد در تزریق چربی از بدن خود بیمار استخراج میشود و به ناحیه مدنظر تزریق میشود.

 

این پروسه به روش های متعددی انجام میشود که به شرح زیر است:

روش لیپوساکشن : استفاده از دستگاه لیپوساکشن و سپس فرآوری دستی سلول‌ ها چربی جهت تزریق توسط سرنگ‌ های معمولی و ساده.

 

روش بادی جت : در این روش از تکنولوژی های روز دنیا استفاده خواهد شد و مراحل مکش سلول‌ های چربی توسط دستگاه انجام‌ شده و سپس سلول‌ ها طبق فرآیندی خاص فرآوری و آماده استفاده خواهند شد.

در این روش پس از استخراج سلول چربی سلول‌ های بنیادی بیشتری در آن وجود دارد.

 

روش بایو فت : در این روش ابتدا توسط دستگاه های خاص سلول‌ ها استخراج‌ شده و سپس فرآیند های فرآوری آن به صورت پیچیده انجام خواهد شد.  که باعث ماندگاری بیشتر سلول ها پس از عمل خواهد شد.

در روش بایوفت در مرحله فرآوری با تکنیک سلول بنیادی و استفاده از سلول های چربی در سایز نانو میتوان ماندگاری عمل تزریق چربی را به چند برابر روش های دیگر رساند.

تزریق چربی به لابیا

همچنین با استفاده از روش بایوفت فرم دهی بسیار دقیق تری را خواهیم داشت که علاوه بر بحث فرم دهی، از ویژگی های دیگر مانند کلاژن سازی، جوانسازی و رفع سیاهی زیر چشم نیز میتوان نام برد. که کبودی هم در این روش نخواهیم داشت.

با توجه به سه روش بیان شده به نظر میرسد امروزه از روش بافوفت نسبت به دو روش دیگر بیشتر استفاده میشود.

 

چگونگی تزریق چربی :

حال که روش های استخراج چربی را برای شما ذکر نمودیم بهتر است به مراحل این عمل زیبایی بپردازیم:

استخراج چربی:

در وهله اول باید چربی از موضع مدنظر استخراج شود که این محل میتواند شکم پهلو یا ران پا باشد.

توجه کنید مقدار چربی که از این محل ها استخراج میشود به مقداری میباشد که نیاز است لذا نه کمتر و نه بیشتر از نیاز استخراج نمیشود(به این استخراج اصطلاحا عمل لیپوماتیک میگویند)

 

آماده سازی چربی استخراج شده:

دراین مرحله چربی که از بدن خارج شده است معمولا حاوی مقداری آب، خون و دیگر ترشحات بدن است لذا باید هرچه زودتر آب و خون را از چربی جدا کرد تا بافت خالص چربی از دست نرود و باید گفت که این کار تنها با کمک سانتریفیوژ به خوبی انجام میشود. و چربی مورد نیاز فراوری و آماده سازی می‌شود.

در نهایت  سلول‌های خالص چربی به دلیل اختلاف چگالی که دارند، از خون و آب جدا می‌شوند و آماده تزریق خواهند بود.

 

تزریق چربی به موضع مدنظر:

در نهایت و در مرحله آخر با کمک سرنگ‌های مخصوص تزریق چربی به لابیا تزریق می‌شود.

به طور جزئی تر بخواهیم بررسی کنیم باید بگوییم این چربی در قسمت لابیا ماژور انجام میشود.  در توضیح راجع به این محل باید گفت که لابیا ماژور بافت یا ست که میان دو پا قرار دارد و لابیا مینور را از پاها جدا میکند.

نکته ای که لازم است به آن اشاره شود این است که علاوه بر اینکه میتوان به لابیا ماژور  چربی تزریق کرد میتوان به واژن هم تزریق کرد. واژن حد فاصل رحم با مهبل یا محل خروجی تناسلی میباشد.

 

برای تزریق به لابیا ژل مناسبتر است یا چربی؟

در ابتدا محاسن و معایب هریک را ذکر میکنیم و سپس به جمع بندی از آن خواهیم پرداخت:

  • در تزریق چربی از آنجایی که چربی از بدن خود فرد استخراج و تزریق میشود. امکان بروز حساسیت نسبت به روش ژل کمتر است.
  • درد و تورم در تزریق ژل بیشتر است.
  • تزریق ژل به مدت زمان کمتری نیاز دارد
  • دوام تزریق چربی نسبت به تزریق ژل بیشتر است به طوریکه  متخصصان بر این باورند که ژل در بهترین حالت ماندگاری حدود ۳ سال را دارد ولی چربی چون از بافت خود فرد تهیه می شود ماندگاری بسیار بالایی دارد و در بدترین حالت فقط حدود ۳۰ درصد بافت چربی تزریق شده از بین رفته و ۷۰ درصدش  در بافت لابیای تزریق شده باقی می ماند.

با توجه به مطالب بیان شده و ذکر مزایا و معایب هردو به عنوان نتیجه گیری کلی میتوان گفت که تزریق چربی به لابیا بهتر از تزریق ژل میباشد.

0/5 (0 Reviews)
0/5 (0 Reviews)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس مستقیم( کلیک کنید)