تزریق چربی بایوفت چیست؟

تزریق چربی بایوفت چیست؟

تزریق چربی بایوفت چیست؟

 تزریق چربی بایوفت چیست؟

کاربردهای تزریق  چربی بایوفت بیشمار است که افراد زیادی از آن اطلاع ندارند. عمل تزریق چربی به انواع نقاط و قسمت های بدن ممکن است انجام شود. به همین دلیل باعث شده تا افراد خواستار اطلاعات درباره این موضوع هستند. ما میخواهیم اطلاعات مفیدی درباره تزریق چربی به شما بدهیم.

 

تزریق چربی :

تزریق چربی به صورت در جهت رفع چین و چروک های مربوط به آن مناسب می باشد. مانند خطوط خنده، خط اخم، خطوط افقی پیشانی و یا فرورفتگی های زیر چشم. از طرفی دیگر با توجه به اینکه فرورفتگی های ناشی از افزایش سن یا چاله های ناشی از آکنه و .. باعث می شود که افراد زیبایی خود را از دست دهند.

از این رو روش تزریق چربی بایوفت در جهت درمان این گونه موارد بسیار موثر و مفید می باشد. همچنین تزریق چربی به صورت در جهت افزایش حجم لبها، کانتور خط فک و…نیز بسیار موثر و مفید می باشد.

کاربردهای تزریق چربی بایوفت:

یکی از رایج ترین کاربردهای تزریق چربی، تزریق چربی به صورت می باشد. برای اطلاع بیشتر درباره تزریق چربی به صورت روی لینک زیر کلیک کنید.

تزریق چربی به صورت _ روش تزریق چربی به صورت

 

یکی از موارد کاربرد تزریق چربی ، تزریق چربی بایوفت در جهت حجم دهی به باسن می باشد.
با توجه به اینکه امروزه بسیاری از افراد می‌خواهند باسنی پر با انحنای بیشتر داشته باشد از روش تزریق چربی برای پر کردن باسن خود استفاده می کنند. بدین صورت که از روش لیپوساکشن برای خارج کردن چربی از نواحی مجاور و تزریق آن به باسن استفاده خواهند کرد.
علاوه بر موارد گفته شده در بالا تزریق چربی در جهت حجم دهی به پستان ها و جوانسازی پوست دست نیز استفاده خواهد شد.
همانطور که می دانید افراد زیادی در سنین بالا برای افزایش حجم و پوشاندن تاندون ها استفاده می کنند. همچنین برای عروق سطحی که در پشت دست آنها قابل مشاهده می باشد از روش تزریق چربی در جهت پوشاندن آن و جوانسازی استفاده خواهند کرد.

ادامه مطلب
مراقبت‌های پس از لیفت با نخ‌های قابل جذب

مزایای تزریق چربی بایوفت:

با توجه به تمامی مطالب گفته شده در بالا در مورد انجام عمل تزریق چربی و همچنین کاربردهای روش تزریق چربی بایوفت حال ممکن است که این سوال برای شما پیش آید که روش تزریق چربی دارای چه مزایایی می باشد؟

همانطور که می‌دانید در روش تزریق چربی بایوفت با توجه به اینکه از چربی بدن خود فرد استفاده می‌شود. به همین دلیل ماندگاری بیشتری را دارا می باشد . انجام عمل تزریق چربی بسیار طبیعی و ایمن خواهد بود. همچنین با توجه به اینکه از چربی بدن خود فرد استفاده می شود احتمال وقوع واکنش‌های آلرژیک به ماده خارجی کاهش می‌یابد.

این روش به عنوان یک روش کم تهاجمی و موثر برای جوان سازی پوست نیز استفاده خواهد شد. به طور کلی در پایان می توان گفت که روش تزریق چربی بایوفت به عنوان بهترین و موثرترین روش برای به دست آوردن زیبایی از دست رفته و جوانسازی پوست می باشد. همه افراد می‌توانند بدون هیچ گونه استرس و دغدغه ای این روش را برای جوانسازی پوست خود انتخاب نمایند.

مراکز متفاوت و گوناگون و پزشکان مختلفی در زمینه انجام عمل تزریق چربی وجود دارد. افراد می‌توانند با انجام تحقیقات و بررسی‌های لازم بهترین مرکز درمانی و پزشک را برای انجام عمل تزریق چربی انتخاب نمایند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس مستقیم( کلیک کنید)
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .