آنچه در مورد تزریق چربی به صورت نمی دانید

آنچه در مورد تزریق چربی به صورت نمی دانید:

همانطور که می‌دانید زمانی که سن افراد افزایش پیدا می‌کند میزان کلاژن و الاستین موجود در پوست کاهش پیدا می‌کند و این امر خود نیز باعث ایجاد خشکی پوست و چین و چروکهایی در منافذ پوستی می‌شود و مهمترین مشکلی که به وجود می‌آید کاهش حجم چربی پوست می باشد. بنابراین روش های زیادی برای از بین بردن چین و چروک های پوست صورت و همچنین جوانسازی آن وجود دارد که یکی از بهترین این روش ها، روش تزریق چربی به صورت می باشد. روش تزریق چربی به صورت علاوه بر اینکه افراد برای از بین بردن چین و چروک های صورت خود استفاده می‌کنند در بسیاری از افراد که به دلیل ژنتیکی یا عواملی دیگر موجب فرورفتگی گونه و گودی زیر چشم همچنین نازک شدن لب‌ها و سایر موارد نیز از این روش استفاده می کنند. حال ممکن است برخی از موارد و یا نکاتی در مورد تزریق چربی به صورت وجود داشته باشد،پس با ما همراه باشید تا آنچه در مورد تزریق چربی به صورت را نمی دانید بیان کنیم.
اولین سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که تزریق چربی به صورت چگونه انجام میشود؟یا اینکه تزریق چربی به صورت دارای چه معایب و مزایایی می باشد؟و چه هزینه هایی را برای شما در بر خواهد داشت و همچنین بعد از اینکه انجام عمل تزریق چربی صورت گرفت آیا مراقبت های قبل و بعد از عمل انجام تزریق لازم است یا خیر؟
انجام عمل تزریق چربی به صورت،بدون بی هوشی کامل و به صورت موضعی انجام می شود و فقط در مواردی که فرد توانایی تحت عمل را نداشته باشد تحت نظر پزشک بی هوشی کامل صورت می گیرد. برای تزریق چربی به صورت باید چربی را از بافتهای گوناگون بدن که در آنجا چربی بیشتری وجود دارد مانند قسمت های پهلو و ران استفاده کرد توجه داشته باشید روش تزریق چربی به صورت از آنجایی که از چربی بدن خود فرد استفاده می‌شود یک روشی کاملا طبیعی بوده و دارای ماندگاری بسیار بالایی می باشد و هیچگونه عارضه‌ای را به دنبال نخواهد داشت .
قبل
قبل
قبل
بعد
بعد
اما هنگامی که می‌خواهند چربی برداشته شده از بافتهای گوناگون بدن را به پوست صورت تزریق کنند این کار توسط سوزن های مخصوص انجام می شود بدین صورت که چربی های برداشته شده را از طریق سوزن های مخصوص به منافذ پوستی تزریق می‌کند این کار ممکن است طی چندین دفعه انجام شود و چند بار سوزن را به منافذ پوست تزریق کنند و سلول‌های چربی پس از آنکه وارد پوست شدن بلافاصله از طریق خون رسانی جذب بافت پوست می شوند.
حال ممکن است این سوال برای شما پیش آید با توجه به اینکه انجام عمل تزریق چربی به صورت یک روشی کاملاً طبیعی و ماندگار می باشد چه زمانی نیاز تزریق چربی به صورت انجام می شود؟
در پاسخ به این سوال می توان گفت انجام عمل تزریق چربی به صورت زمانی انجام می‌شود که میزان چین و چروکهای صورت بسیار عمقی بوده و با روش های درمان پزشکی انجام پذیر نمی باشد بدین صورت است که با مشورت پزشک معالج مورد نظر خود میتوانید در مورد نحوه عمل که به چه گونه ای باشد تصمیم گیری شود اما به طور کلی می‌توان گفت تزریق چربی به صورت در موارد زیر انجام می شود.
زمانی که افراد نیاز به پر کردن چین و چروک های اطراف دهان و زیر بینی خود را داشته باشند و همچنین در جهت جوانسازی پوست و برطرف کردن افتادگی و شلی پوست در افرادی که دارای سن بالا می باشد.و یا پوشاندن زخم ها و چاله های ناشی از جای جوش و آکنه یا به عبارتی همان اسکار توسط انجام عمل تزریق چربی به صورت امکان پذیر می باشد در موارد دیگر مانند برطرف کردن نواحی فرورفتگی زیر چشم و شقیقه نیز انجام عمل تزریق چربی امکان پذیر می باشد اما به طور کلی پیش از انجام عمل تزریق چربی باید حتماً با پزشک مورد نظر خود مشورت کنید بهترین گزینه را برای درمان شما انتخاب کند.
حال ممکن است که شما در مورد تزریق چربی به صورت موارد زیر را ندانید که باید قبل از انجام تزریق چربی به صورت چندین نکته نیز رعایت شود‌.
این نکات شامل موارد زیر می باشد شما هنگامی که قصد عمل تزریق چربی به صورت را دارید بهتر از ۵ الی ۶ هفته آبرسانی کافی به پوست خود را داشته باشید و آب مورد نظر پوست خود را تامین کنید همچنین از مصرف آسپرین و داروهای ضد التهاب نیز خودداری کنید برای مدتی با مشورت پزشک خود این داروها را قطع کنید. کارهای روزمره خود را به طوری برنامه ریزی کنید که پس از انجام عمل جراحی مجبور به ترک خانه نشوید. پس از انجام عمل تزریق چربی پوست تمامی توصیه‌های پزشک را نقطه به نقطه رعایت کنید تا موجب ایجاد مشکلی برای شما نشود زیرا ممکن است که گذشت برای نگهداری بهتر عمل شده از یک لایه محافظ به نام لیپوساکشن استفاده کند تا پوست شما در آن قسمت حرکت نکند بنابراین اگر احساس کردید این درد طبیعی می باشد با توجه به تمام مطالب گفته شده در مورد تزریق چربی به صورت حال ممکن است که این سوال برای شما پیش آید تزریق چربی به صورت دارای چه
 

 

مزایای میباشد و هزینه مربوط به آن چگونه میباشد؟
با توجه به اینکه تزریق چربی به صورت باعث بهبود بافت پوست می‌شود و همچنین جذب آن بسیار سریع می باشد دارای شکلی کاملاً طبیعی بوده و ماندگاری آن بسیار زیاد می باشد و همچنین با توجه به اینکه از چربی خود بدن فرد استفاده می شود باعث می‌شود که دیگر نیازی به وجود ماده خارجی دیگر نباشد و از آنجایی که ماندگاری آن به دو عامل بستگی دارد و یکی از این عوامل چگونگی تزریق چربی مورد نیاز و نحوه تزریق آن توسط پزشک می باشد و هر یک از این عوامل در هزینه پرداختی توسط شما تاثیرگذار می‌باشد،بنابراین به طور کلی می‌توان گفت که هزینه پرداختی توسط شما با توجه به اینکه انجام عمل تزریق چربی در کلینیک های مختلف توسط پزشک های مختلف انجام می‌شود و هر یک از این کلینیک ها و پزشکان دارای تعرفه مخصوصی به خود می باشند بنابراین با توجه به این که میزان چربی تزریق شده در هر یک از افراد و نحوه تزریق آن نیز فرق می‌کند بنابراین نمی‌توان یک هزینه ای را برای آن بیان کرد و هزینه پرداختی در افراد مختلف فرق می کند.
به طور کلی در پایان می‌توان گفت با توجه به تمامی مطالب گفته شده در بالا شما هر آنچه را که در مورد تزریق چربی به صورت را نمی دانید میتوانید به طور کلی مطالعه کنید.

تزریق چربی در بهترین مرکز پوست مو تهران

 

تزریق چربی در بهترین مرکز پوست مو تهران:

همانطور که می دانید امروزه بسیاری از افراد در پی جوانسازی پوست خود و از بین بردن چین و چروک های مربوط به پوست صورت خود هستند از این رو با توجه به اینکه روش های بسیار زیادی برای از بین بردن چین و چروک های صورت و یا بطور کلی حجم چربی از دست رفته پوست وجود دارد و می‌توان گفت جوان سازی قسمت های مختلف پوست خود را می توانند با روش های زیادی که امروزه وجود دارد.

 

اما روش تزریق چربی در بهترین مرکز پوست مو تهران یکی از بهترین روش های انتخابی برای افراد می باشد زیرا با توجه به اینکه امروزه  تزریق چربی در بهترین مرکز پوست  مو تهران انجام می‌شود و این مرکز دارای بهترین پزشکان و تکنیسین و دستگاه‌های مجرب و پیشرفته می باشد و تمام تکنیک ها و کار های خود را با توجه به به روزترین تکنولوژی‌ها انجام می‌دهند بنابراین شما می توانید روش تزریق چربی را به عنوان یکی از بهترین و موثرترین روش‌های انتخابی برای بازسازی پوست خود و یا به عبارتی جوان سازی قسمت های مختلف پوست خود انتخاب نمایید. حال ممکن است که این سوال برای شما پیش آید که تزریق چربی چیست و چگونه انجام می شود؟ همانطور که می دانید تزریق چربی را می‌توان به عبارتی همان تزریق فیلر یا همان تزریق ژل به قسمت های مختلف پوست در جهت بازسازی آن و یا به عبارتی جوانسازی پوست استفاده کرد همان‌طور که می‌دانید با توجه به اینکه در روش تزریق چربی از چربی های بافت های مختلف خود بدن استفاده می شود از این رو ماندگاری آن  بیشتر می باشد و علاوه بر آن بدن واکنشی کمتری را نسبت به تزریق نشان می دهد بنابراین شما می توانید تزریق چربی را همان تزریق ژل به پوست دانست البته به طوری که این روش تزریق بسیار طبیعی تر می باشد.

قبل
قبل
قبل
بعد
بعد

با توجه به اینکه امروزه تزریق چربی در بهترین مرکز پوست مو تهران انجام می‌شود از این رو ممکن است که این سوال برای شما پیش آید که انجام عمل تزریق چربی در اینگونه مراکز چگونه انجام می شود؟ با توجه به این که انجام عمل تزریق چربی در سه مرحله صورت می گیرد حال می خواهیم که این مراحل را برای شما توضیح دهیم که چگونه انجام میشود اولین مرحله در روش تزریق چربی در بهترین مرکز پوست مو تهران مرحله استخراج چربی می باشد که در این مرحله محل مورد نظر برای استخراج چربی  از بافت انتخابی بدن شخص به صورت دقیق مشخص می شود،سپس توسط بهترین جراح یا متخصص مربوطه با استفاده از یک برش کوچک و قبل از انجام آن با یک بی حسی موضعی چربی مورد نظر را به بهترین روش ممکن با استفاده از دستگاه های پیشرفته و به روز استخراج می‌کنند. بعد از اینکه چربی مورد نظر را استخراج کردند چربی استخراج شده را در دستگاه سانتریفیوژ قرار می‌دهند تا آن را برای انتقال به قسمت مربوطه آماده کنند.

 

هنگامی که چربی استخراج شده را در این دستگاه  قرار می دهند باعث می شود که میزان ناخالصی های موجود در آن گرفته شود و یک چربی آماده و خالص برای انتقال موجود باشد سپس آن چربی آماده شده را در سرنگ های مربوطه قرار می دهند تا برای جایگذاری آماده باشند. بعد از این که چربی استخراج شده آماده برای انتقال و جایگذاری شد نوبت به جای گذاری آن می‌ باشد که این کار توسط جراح یا متخصص مورد نظر انجام می شود و با توجه به نظر پزشک متخصص و همچنین نظر فرد مورد نظر در مورد میزان بازسازی یا جوانسازی پوست خود این کار انجام می شود. با توجه به اینکه تمامی مراحل تزریق چربی در یکی از بهترین مرکز پوست مو  تهران انجام می‌شود ممکن است که این سوال برای شما پیش آید :

 

آیا هزینه مربوط به تزریق چربی در بهترین مرکز پوست مو تهران چگونه می باشد؟

در پاسخ به این سوال  می‌توان گفت با توجه به اینکه امروزه هر یک از این مرا کز دارای تعرفه های مخصوصی به خود می‌باشند و همچنین هر کدام از این پزشکان مربوط به انجام عمل زیبایی و یا به طور کلی انجام عمل تزریق چربی دارای تعرفه های مخصوص به خود می باشند و همچنین در انجام عمل تزریق چربی در بهترین مرکز لیزر پوست مو تهران از بهترین و مجهزترین دستگاه ها و تکنسین ها و تکنیک های جدید استفاده می‌شود از این رو هزینه های دریافتی توسط آنان متفاوت تر از سایر روش ها و سایر مراکز می باشد، و به طور کلی نمی توان هزینه خاصی را برای آن در نظر گرفت و همچنین با توجه به اینکه انجام عمل تزریق چربی به کدام یک از قسمتهای بدن انجام می شود.

 

به میزان تزریق چربی در هر یک از افراد و همچنین آماده سازی و غنی سازی آن در افراد متفاوت می باشد از این رو هر یک از این عوامل در هزینه پرداختی توسط شما نیز موثر میباشد با توجه به اینکه انجام عمل تزریق چربی برای قسمت های مختلف بدن در بهترین مرکز پوست مو تهران انجام می‌شود حال ممکن است که این سوال برای شما پیش آید انجام عمل تزریق چربی برای کدام یک از قسمت های بدن انجام می شود؟

و همچنین این سوال که با توجه به اینکه تزریق چربی در بهترین مرکز پوست و مو تهران انجام می‌شود دارای هیچگونه اسکار یا عوارضی می باشد؟

در پاسخ به سوال بالا می توان گفت امروزه از روش تزریق چربی برای جوان سازی کلیه قسمت های صورت می توان استفاده کرد، یا به عبارتی برای از بین بردن کلیه چین و چروک های مربوط به صورت و همچنین قسمت‌های مربوط به اطراف چشم و لب و همچنین تمامی فرورفتگی های مربوط به افزایش سن و فرو رفتگی ها و چاله های  ناشی از آکنه نیز با این روش قابل درمان است، علاوه بر این از تزریق چربی می توان برای جوانسازی پوست دست نیز استفاده کرد.  بنابراین به طور کلی با توجه به اینکه روش تزریق چربی دارای کمترین عارضه و اسکار نسبت به سایر روش های جوانسازی و حجم دهی به پوست می باشد، بسیاری از افراد انجام تزریق چربی در بهترین مرکز پوست مو تهران را به عنوان بهترین مکان و همچنین بهترین روش انتخابی برای خود انتخاب می کنند زیرا می توان گفت هیچ گونه اسکاری را به همراه خود ندارد.

قیمت تزریق چربی به روش بایوفت

قیمت تزریق چربی به روش بایوفت:

اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که دارای مشکلات متفاوتی می باشید و نمی دانید که از چه عمل زیبایی باید استفاده کنید تا این مشکلات را حل کنید باید به شما بگویم که دیگر نباید نگران باشید چراکه با وجود تزریق چربی به خصوص تزریق چربی بایوفت شما می توانید مشکلات مختلفی که ممکن است برایتان ایجاد شود را به راحتی حل کنید چرا که تزریق چربی مخصوصاً تزریق چربی بایوفت یکی از عمل های زیبایی می باشد که با کمک آن تمامی مشکلات قابل حل می باشد هچنین باید افزود از آنجایی که قیمت یک عمل یکی از مسائل بسیار مهمی برای افراد می باشد قیمت این نوع عمل زیبایی چندان زیاد نبوده و شما می‌توانید بدون اینکه هزینه‌های زیادی را خرج کنید این عمل زیبایی را انجام دهید و تمام این نقص ها و مشکلاتی که در بدن و یا صورتتان وجود دارد را حل کنید.

کاردبرد تزریق چربی:

همانطور که در مطالب فوق اشاره نمودیم تزریق چربی به عنوان یک عمل زیبایی شناخته می‌شود که دارای کاربردهای بسیار متفاوتی می باشد به عبارت دیگر منحصر به یک مشکل نبوده و شما با کمک آن می‌توانید مشکلات متفاوتی هم در صورتتان و هم در بدنتان با کمک این عمل زیبایی حل کنید مخصوصاً اگر شما بتوانید از روش بایوفت کمک بگیرید این مشکلات به صورت کاملاً بهتری حل خواهد شد اما پرکاربردترین استفاده از تزریق چربی به شرح زیر می باشد:

 • چاق شدن صورت
 • ایجاد گونه
 • ایجاد لب و خط لب
 • از بین بردن سیاهی و گودی زیر چشم
 • از بین بردن چین و چروک های پوست
 • جوانسازی واژن
 • جوانسازی دست ها
 • از بین بردن لکه ها و تیرگی ها

قیمت تزریق چربی:

با توجه به وضعیت اقتصادی که موجود می باشد و قیمت ها دائماً در حال بالا رفتن میباشد هزینه های ناشی از یک عمل زیبایی نیز دائماً در حال بالا رفتن می باشد و به همین دلیل هنگامی که افراد دچار یک مشکل می‌شوند و می‌خواهند از یک عمل زیبایی همانند تزریق چربی استفاده کنند یکی از اصلی ترین دغدغه هایی که برای آنها وجود دارد هزینه های ناشی از عمل می باشد اما باید این اطمینان خاطر را به شما داد که تمامی عمل های زیبایی دارای هزینه های هنگفتی نبوده و گاهی اوقات هزینه‌های ناشی از عمل زیبایی مانند تزریق چربی کاملاً مقرون به صرفه بوده و همه افراد می توانند آن را انجام دهد چراکه در تزریق چربی به دلیل آنکه از چربی بدن خود فرد استفاده می‌شود هزینه‌های ناشی از عمل نسبت به سایر عمل های زیبایی که از مواد شیمیایی و صنعتی مانند ژل استفاده می‌شود کمتر خواهد بود.

قبل
قبل
قبل
بعد
بعد

برای اینکه شما بتوانید قیمت تزریق چربی را به درستی متوجه شوید لازم است ابتدا در مورد چگونگی انجام تزریق چربی برای شما توضیح دهید تزریق چربی به این صورت می باشد که اگر در هر کدام از قسمت های بدن شما مشکلی اعم از چین و چروک و گودی زیر چشم نداشتن گونه کوچک بودن لب ها و غیره وجود داشته باشد شما می توانید در نواحی که چربی زیادی دارد مانند شکم پهلو ران و….. چربی ها را از آن نواحی استخراج کنید پس از آنکه چربی را به درستی به صورت کاملاً سالم بیرون آوردید مورد تصفیه قرار داده و پس از آن در نواحی فوق الذکر اشاره نمودیم تزریق کنید همانطور که مشاهده می نمایید در طی پروسه این عمل زیبایی از هیچ مواد شیمیایی و اضافه ای استفاده نمی‌شود و به همین دلیل است که می‌توانم بگویم هزینه‌های ناشی از تزریق چربی چندان زیاد نخواهد بود و از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه بوده و شما می توانید انجام دهید.

 

بایوفت چیست؟

در مطالب قبلی هنگامی که صحبت از تزریق چربی شد تاکید ما بر روش بازیوفت بود بهتر است برای اینکه شما با مزیت های بی شمار این روش آشنا شوید برای شما در مورد این روش اندکی توضیح دهیم همان طور که اشاره نمودیم تزریق چربی یک عمل زیبایی خاص و منحصر به فرد می باشد که شما می توانید با کمک آن تمامی مشکلاتی که ممکن است برایتان ایجاد شود را حل کنید و این عمل زیبایی به دلیل آنکه به روش‌های متفاوتی قابل انجام میباشد باعث شده است که افراد بیشتری به سمت آن جذب شوند یکی از بهترین روش هایی که در بین تزریق چربی وجود دارد بایوفت می باشد در این روش تمامی مراحل تزریق چربی به کمک دستگاههای کاملاً پیشرفته انجام می‌شود و به دلیل استفاده از این دستگاه ها علاوه بر آن که سرعت عمل بسیار بالا می رود باعث می شود که هیچ آسیبی به شما و همچنین بافت چربی که استخراج می شود وارد نشود اما نکته‌ای که باید برای شما بیان نماییم این است که قیمت تزریق چربی به صورت بایوفت نسبت به قیمت تزریق چربی به سایر روش ها بیشتر می باشد چرا که همانطور که متوجه شدید در این روش از دستگاه های پیشرفته استفاده می شود و نیاز به تخصص بسیار بالایی دارد و به همین دلیل است که ممکن است علاوه بر اینکه شما لازم است هزینه‌های ناشی از استفاده از دستگاه های پیشرفته را پرداخت کنید لازم باشد هزینه های بیشتری بابت پزشک متخصصتان بپردازید.

چه عواملی در قیمت تزریق چربی اثر دارد؟

در مطالب قبلی به این مطلب اشاره نمودیم که تزریق چربی به دلیلی که در آن از چربی بدن خود فرد استفاده می‌شود هزینه‌های آن قاعدتاً نسبت به سایر عمل های زیبایی مانند تزریق ژل یا فیلر کمتر خواهد بود اما نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که عوامل متعدد دیگری ممکن است در قیمت تزریق چربی شما دخیل باشد و هزینه های ناشی از آن را تغییر دهید برای مثال اگر شما از یک کلینیک بسیار معروف و تخصصی استفاده کنید ممکن است لازم باشد هزینه های بیشتری پرداخت کنید.

 

همچنین اگر شما از یک پزشک بسیار معروفی کمک بگیرید که تخصص و مهارت بالایی دارد ممکن است لازم باشد هزینه های بیشتری را نیز متقبل شوید پس علاوه بر اینکه تزریق چربی به خودی خود در هزینه‌های ناشی از عمل تاثیر دارد کلینیک و پزشکی که شما نیز انتخاب می‌کنید در قیمت تزریق چربی شما تأثیر خواهد داشت اما در هر حال باید به این مطلب توجه داشته باشید که بهترین انتخاب برای شما تزریق چربی می باشد مخصوصاً اگر بتوانید از روش بایوفت استفاده کنید علاوه بر آنکه تمامی مشکلاتتان حل خواهد شد در طی عمل نیز نگرانی بابت آسیب های احتمالی و یا عوارض نخواهید داشت.

قیمت تزریق چربی بایوفت

قیمت تزریق چربی:

اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که دارای مشکلات متفاوتی می باشید و نمی دانید که از چه عمل زیبایی باید استفاده کنید تا این مشکلات را حل کنید باید به شما بگویم که دیگر نباید نگران باشید چراکه با وجود تزریق چربی به خصوص تزریق چربی بایوفت شما می توانید مشکلات مختلفی که ممکن است برایتان ایجاد شود را به راحتی حل کنید چرا که تزریق چربی مخصوصاً تزریق چربی بایوفت یکی از عمل های زیبایی می باشد که با کمک آن تمامی مشکلات قابل حل می باشد هچنین باید افزود از آنجایی که قیمت یک عمل یکی از مسائل بسیار مهمی برای افراد می باشد قیمت این نوع عمل زیبایی چندان زیاد نبوده و شما می‌توانید بدون اینکه هزینه‌های زیادی را خرج کنید این عمل زیبایی را انجام دهید و تمام این نقص ها و مشکلاتی که در بدن و یا صورتتان وجود دارد را حل کنید.
کاردبرد تزریق چربی:
همانطور که در مطالب فوق اشاره نمودیم تزریق چربی به عنوان یک عمل زیبایی شناخته می‌شود که دارای کاربردهای بسیار متفاوتی می باشد به عبارت دیگر منحصر به یک مشکل نبوده و شما با کمک آن می‌توانید مشکلات متفاوتی هم در صورتتان و هم در بدنتان با کمک این عمل زیبایی حل کنید مخصوصاً اگر شما بتوانید از روش بایوفت کمک بگیرید این مشکلات به صورت کاملاً بهتری حل خواهد شد اما پرکاربردترین استفاده از تزریق چربی به شرح زیر می باشد:
 • چاق شدن صورت
 • ایجاد گونه
 • ایجاد لب و خط لب
 • از بین بردن سیاهی و گودی زیر چشم
 • از بین بردن چین و چروک های پوست
 • جوانسازی واژن
 • جوانسازی دست ها
 • از بین بردن لکه ها و تیرگی ها
قبل
قبل
قبل
بعد
بعد

 

قیمت تزریق چربی:
با توجه به وضعیت اقتصادی که موجود می باشد و قیمت ها دائماً در حال بالا رفتن میباشد هزینه های ناشی از یک عمل زیبایی نیز دائماً در حال بالا رفتن می باشد و به همین دلیل هنگامی که افراد دچار یک مشکل می‌شوند و می‌خواهند از یک عمل زیبایی همانند تزریق چربی استفاده کنند یکی از اصلی ترین دغدغه هایی که برای آنها وجود دارد هزینه های ناشی از عمل می باشد اما باید این اطمینان خاطر را به شما داد که تمامی عمل های زیبایی دارای هزینه های هنگفتی نبوده و گاهی اوقات هزینه‌های ناشی از عمل زیبایی مانند تزریق چربی کاملاً مقرون به صرفه بوده و همه افراد می توانند آن را انجام دهد چراکه در تزریق چربی به دلیل آنکه از چربی بدن خود فرد استفاده می‌شود هزینه‌های ناشی از عمل نسبت به سایر عمل های زیبایی که از مواد شیمیایی و صنعتی مانند ژل استفاده می‌شود کمتر خواهد بود برای اینکه شما بتوانید قیمت تزریق چربی را به درستی متوجه شوید لازم است ابتدا در مورد چگونگی انجام تزریق چربی برای شما توضیح دهید تزریق چربی به این صورت می باشد که اگر در هر کدام از قسمت های بدن شما مشکلی اعم از چین و چروک و گودی زیر چشم نداشتن گونه کوچک بودن لب ها و غیره وجود داشته باشد شما می توانید در نواحی که چربی زیادی دارد مانند شکم پهلو ران و….. چربی ها را از آن نواحی استخراج کنید پس از آنکه چربی را به درستی به صورت کاملاً سالم بیرون آوردید مورد تصفیه قرار داده و پس از آن در نواحی فوق الذکر اشاره نمودیم تزریق کنید همانطور که مشاهده می نمایید در طی پروسه این عمل زیبایی از هیچ مواد شیمیایی و اضافه ای استفاده نمی‌شود و به همین دلیل است که می‌توانم بگویم هزینه‌های ناشی از تزریق چربی چندان زیاد نخواهد بود و از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه بوده و شما می توانید انجام دهید.
قبل
قبل
قبل
بعد
بعد
بایوفت چیست؟
در مطالب قبلی هنگامی که صحبت از تزریق چربی شد تاکید ما بر روش بازیوفت بود بهتر است برای اینکه شما با مزیت های بی شمار این روش آشنا شوید برای شما در مورد این روش اندکی توضیح دهیم همان طور که اشاره نمودیم تزریق چربی یک عمل زیبایی خاص و منحصر به فرد می باشد که شما می توانید با کمک آن تمامی مشکلاتی که ممکن است برایتان ایجاد شود را حل کنید و این عمل زیبایی به دلیل آنکه به روش‌های متفاوتی قابل انجام میباشد باعث شده است که افراد بیشتری به سمت آن جذب شوند یکی از بهترین روش هایی که در بین تزریق چربی وجود دارد بایوفت می باشد در این روش تمامی مراحل تزریق چربی به کمک دستگاههای کاملاً پیشرفته انجام می‌شود و به دلیل استفاده از این دستگاه ها علاوه بر آن که سرعت عمل بسیار بالا می رود باعث می شود که هیچ آسیبی به شما و همچنین بافت چربی که استخراج می شود وارد نشود اما نکته‌ای که باید برای شما بیان نماییم این است که قیمت تزریق چربی به صورت بایوفت نسبت به قیمت تزریق چربی به سایر روش ها بیشتر می باشد چرا که همانطور که متوجه شدید در این روش از دستگاه های پیشرفته استفاده می شود و نیاز به تخصص بسیار بالایی دارد و به همین دلیل است که ممکن است علاوه بر اینکه شما لازم است هزینه‌های ناشی از استفاده از دستگاه های پیشرفته را پرداخت کنید لازم باشد هزینه های بیشتری بابت پزشک متخصصتان بپردازید.

 

چه عواملی در قیمت تزریق چربی اثر دارد؟
در مطالب قبلی به این مطلب اشاره نمودیم که تزریق چربی به دلیلی که در آن از چربی بدن خود فرد استفاده می‌شود هزینه‌های آن قاعدتاً نسبت به سایر عمل های زیبایی مانند تزریق ژل یا فیلر کمتر خواهد بود اما نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که عوامل متعدد دیگری ممکن است در قیمت تزریق چربی شما دخیل باشد و هزینه های ناشی از آن را تغییر دهید برای مثال اگر شما از یک کلینیک بسیار معروف و تخصصی استفاده کنید ممکن است لازم باشد هزینه های بیشتری پرداخت کنید همچنین اگر شما از یک پزشک بسیار معروفی کمک بگیرید که تخصص و مهارت بالایی دارد ممکن است لازم باشد هزینه های بیشتری را نیز متقبل شوید پس علاوه بر اینکه تزریق چربی به خودی خود در هزینه‌های ناشی از عمل تاثیر دارد کلینیک و پزشکی که شما نیز انتخاب می‌کنید در قیمت تزریق چربی شما تأثیر خواهد داشت اما در هر حال باید به این مطلب توجه داشته باشید که بهترین انتخاب برای شما تزریق چربی می باشد مخصوصاً اگر بتوانید از روش بایوفت استفاده کنید علاوه بر آنکه تمامی مشکلاتتان حل خواهد شد در طی عمل نیز نگرانی بابت آسیب های احتمالی و یا عوارض نخواهید داشت.

مراقبت‌های پس از لیفت با نخ‌های قابل جذب

مراقبت‌های پس از لیفت با نخ‌های قابل جذب

کشیدن پوست صورت و گردن به کمک نخ‌های قابل جذب روشی است که تحت عنوان “لیفت” شناخته شده است. گرچه در این روش از نخ‌های قابل جذب استفاده می‌شود اما تیم جراحی کلینیک سعادت‌آباد به بیماران توصیه می‌کند پس از لیفتینگ پوست به منظور رسیدن به هدف مورد نظر مراقبت‌های زیر را به خوبی انجام دهند.

– بیمار باید طبق دستور پزشک آنتی‌بیوتیک‌های تجویز شده را مصرف نماید

– استفاده از کمپرس یخ به مدت 2 روز لازم است

– بیمار به مدت یک هفته نباید داروهای ضد انعقاد خون مانند آسپرین و ویتامین E را مصرف کند

– بیمار باید به مدت 2 ماه از قرار گرفتن در معرض حرارت و گرما شدید خودداری کند

– دستکاری و وارد کردن فشار به محل درمان ممنوع است

– هنگام خمیازه و یا خندیدن باید عضلات صورت خود را کنترل نماید

– بیمار باید هر 3 ساعت یکبار از کرم‌های مرطوب کننده پوست استفاده کند و مانع خشکی پوست شود

– بیمار باید برای مدت‌ها از انجام هر گونه اقدامات زیبایی دیگر در محل درمان خودداری کند

-بیمار 12 ساعت پس از لیفت پوست با نخ نباید محل درمان را شست‌و‌شو کند

– انجام هر گونه خدمات دندانپزشکی به مدت 14 روز پس از لیفت ممنوع است

 

مراقبت‌های پس از تزريق چربی صورت

 

  مراقبت‌های پس از تزريق چربی صورت

تزریق چربی یکی از روش‌های ایمن زیباسازی، جوانسازی و فرم دهی صورت است که طی آن چربی مورد نیاز برای تزریق از خود فرد دریافت می‌شود، از این رو پس از تزریق، بدن آن را عامل بیگانه تلقی و بر علیه آن غلبه نمی‌کند. تزریق چربی بهترین راه جوانسازی صورت برای افرادی محسوب می‌شود که در ناحیه شکم، پهلو، ران، بازوها و … دچار تجمع مقداری چربی اضافی باشند؛ در واقع این روش برای افراد لاغر اندام و افرادی که چربی اضافی ندارد، قابل انجام نیست.

همانگونه که مطرح شد چون در این روش چربی مورد نیاز از خود فرد دریافت می‌شود عوارضی بیمار را تهدید نخواهد کرد اما این امر به تنهایی موجب دستیابی به نتیجه مطلوب نمی‌شود؛ زیرا برای رسیدن به هدف علاوه بر انتخاب یک روش مناسب باید به یک جراح با تجربه نیز مراجعه کرد. در کلینیک سعادت‌آباد یک تیم جراحی باتجربه آماده خدمت‌رسانی به تمام عزیزانی است که تمایل دارند به کمک روش تزریق چربی جوانسازی صورت انجام دهند. در کلینیک سعادت‌آباد حضور بیمار در جلسه مشاوره قبل از جراحی لازم و ضروری است؛ زیرا در این جلسه جراح علاوه بر بررسی علت مراجعه بیمار، وضعیت جسمانی بیمار، انتظارات بیمار از نتیجه جراحی و … بهترین روش را ارائه و در خصوص روش جراحی و مراقبت‌های پس از آن اطلاعات لازم را به بیمار می‌دهد تا بیمار آگاهانه آماده جراحی شود. نحوه رعایت مراقبت‌های پس از تزریق چربی تأثیر بسزایی در ماندگاری نتایج جراحی دارد که در زیر به تعداد از این موارد اشاره شده است.

 

         به بیماران توصیه می‌شود پس از تزریق طبق دستور پزشک آنتی‌بیوتیک مصرف کنند

         بیماران به مدت 72 ساعت نباید ناحیه تزریق را شستشو دهند

         بیماران به شدت باید از دستکاری و ماساژ محل درمان خودداری کنند

         استفاده از کمپرس یخ به مدت 12 ساعت پس از جراحی لازم و ضروری است

         بیماران نباید به مدت یک هفته داروهایی مانند آسپرین و ویتامین E مصرف کنند

         قرار گرفتن در معرض گرما و حرارت به مدت یک ماه ممنوع است

         انجام هر گونه خدمات دندانپزشکی به مدت 14 روز ممنوع است

         بیماران تا یک ماه پس از تزریق چربی قادر به انجام سایر اعمال زیبایی نیستند

         توصیه می‌شود بیماران به مدت 72 ساعت شب‌ها دمر و یا بر روی صورت نخوابند و از بالشت اضافه برای بالا نگه‌داشتن سر استفاده کنند

         بیماران باید به مدت 14 روز هنگام خمیازه و یا خندیدن عضلات صورت خود را کنترل نمایند

         مصرف مشروبات الکی و مواد دخانی به مدت یک ماه پس از تزریق ممنوع است

         بیماران باید به کمک استفاده از کرم مرطوب کننده مانع خشکی پوست شوند و همواره پوست خود را مرطوب نگه دارند

 

 

بایدها و نباید های جوان سازی پوست با تزریق چربی

بایدها و نباید های جوان سازی پوست با تزریق چربی:

هنگامی که شما می‌خواهید تزریق چربی را انجام بدهید و قصد شما از انجام این عمل زیبایی فوق العاده جوانسازی پوست خود می باشد لازم است برخی از بایدها و نبایدها را بدانید تا با علم و آگاهی بهتری این عمل زیبایی را انجام بدهید چرا که اگر شما اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید کمک بسیار زیادی به شما می کند که نتایج بهترین نصیب شما شود همچنین باید گفت اگر شما باید ها و نباید های لازم در مورد تزریق چربی و کارهایی که لازم است انجام دهید را بدانید اطمینان بیشتری در  شما ایجاد می‌شود و شما بدون هیچ دغدغه و نگرانی  این عمل زیبایی را انجام خواهید داد در ادامه ما بایدها و نبایدهایی که لازم است در رابطه با جوانسازی پوست به وسیله تزریق چربی بدانید برای شما ارائه خواهیم داد.

 

تزریق چربی چیست؟

قبل از آنکه بخواهیم بایدها و نبایدهای لازم را برای شما ارائه دهیم بهتر است ابتدا شما را با کلیت این عمل زیبایی فوق العاده آشنا کنیم تزریق چربی یک عمل زیبایی میباشد که به دلیل پیشرفته بودن این روش مخصوصاً در روش بایوفت به دلیل استفاده از بروز ترین و مدرن ترین دستگاه ها مورد توجه بسیاری از پزشکان قرار گرفته و با استفاده از آن بسیاری از کارهای متفاوتی انجام می دهند و مشکلات و نواقصی که در افراد ایجاد شده است و یا حتی مادرزادی در آنها وجود دارد حل می‌کنند یکی از مهم‌ترین کارهایی که با استفاده از تزریق چربی می‌توان انجام داد جوانسازی پوست می‌باشد چرا که پوست شما همیشه جوان و صاف نخواهد بود و به مرور زمان به دلیل کهولت سن و یا حتی گاهی اوقات به دلیل استرس بیش از حد پوست شما دچار چین و چروک های بسیار زشت و زننده می‌شود و شما دنبال راهکاری می باشید تا بتوانید آن را درمان کنید خوشبختانه با وجود تزریق چربی به خصوص تزریق چربی بایوفت می توانید این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهید پس تا اینجای کار متوجه شدید که شما با استفاده از تزریق چربی می توانید پوست خود را بدون آنکه نیاز باشد از مواد شیمیایی و صنعتی استفاده کنید و تنها با کمک چربی بدن خودتان را جوان تر خواهید کرد به این صورت که چربی را از نواحی که دارای چربی های خیلی زیادی است مثل شکم یا پهلو برداشت می‌کنند و در نواحی که دچار چین و چروک می باشد تزریق می کنند این کار بسیار اصولی انجام می‌شود و هیچ آسیبی به بافت چربی وارد نخواهد شد و مخصوصاً اگر شما بتوانید از روش بایوفت استفاده کنید امکان هیچ آسیبی نخواهد بود.

چه کسانی میتوانند تزریق چربی انجام دهند؟

به طور کلی اگر بخواهیم بگوییم باید به این موضوع اشاره کنیم که تزریق چربی برای عموم افراد آزاد بوده و همه افراد می توانند بدون هیچ محدودیتی از این عمل زیبایی استفاده کند اما نکته ای که لازم است به آن توجه داشته باشید این است که اگر شما دچار برخی از بیماری ها مانند سرطان ایدز هستید و یا اینکه تحت درمان شیمی درمانی می باشید بهتر است از انجام این عمل زیبایی خودداری کنید و یا دست‌کم با پزشک معالج تان مشورت کنید همچنین اگر از داروهای تضعیف کننده سیستم ایمنی بدن مانند کورتون استفاده می کنید بهتر است از انجام این عمل زیبایی پرهیز نمایید چرا که تزریق چربی برای اینکه نتیجه بخش واقع شود لازم است که سیستم ایمنی بدن شما به اندازه کافی قوی بوده تا بتواند چربی را به درستی جذب کند هم‌چنین توصیه‌ دیگری که باید به آن توجه جدی داشته باشید این است که حدود چند ماه قبل از انجام تزریق چربی از سیگار یا قلیون اصلا استفاده نکنید چرا که علاوه بر آن که حدود اثر منفی بر روی پوست و جوانسازی پوست شما می گذارد باعث می‌شود که نتایج حاصل شده از تزریق چربی شما مثمرثمر واقع نشود و موجب آزردگی خاطر شما شود.

 

قبل
قبل
قبل
بعد
بعد

 

مراقبت های قبل و بعد عمل تزریق چربی:

در رابطه با مراقبت های قبل از عمل در مطالب قبلی برای شما اشاره نمودیم و همچنین این نکته را نیز به شما گوشزد می‌کنیم که یکی از مواردی که حتماً باید به آن توجه داشته باشید این است که قبل از آنکه بخواهید تزریق چربی به خصوص تزریق چربی بایوفت را انجام بدهید حتما پزشک معتبر و متخصصی را انتخاب کنید چرا که اگر پزشک شما مهارت کافی نداشته باشد ممکن است علاوه بر آن که بافت چربی شما را میسوزاند به پوست شما نیز آسیب بزند پس در عین این که تمامی نکات فوق الذکر را که برای شما ارائه دادیم باید رعایت کنید لازم است در انتخاب پزشک تان نیز بسیار دقت داشته باشید اما در رابطه با مراقبت های پس از عمل باید بگوییم از آنجایی که تزریق چربی خیلی پیشرفته می باشد و همچنین اگر شما بتوانید از روش بایوفت استفاده کنید لذا نیازی به انجام مراقبت های بعد از عمل دیگر نخواهد بود به عبارت دیگر از آنجایی که تزریق چربی به خصوص روش بایوفت یک روش فوق العاده استثنایی و منحصر به فرد است نیاز به مراقبت خاصی ندارد‌.

چگونه میتوان دوام نتایج حاصل از عمل را بالا برد؟
قبل از آنکه بخواهیم به این سوال شما پاسخ بدهیم باید بگوییم تزریق چربی به دلیل اینکه در آن از چربی بدن فرد استفاده می شود به خودی خود دارای دوام بسیار بالایی می باشد به عبارت بهتر هنگامی که شما تزریق چربی را برای جوانسازی پوست خود اعم از صورت و یا هر کدام از جاهای بدن خود استفاده می کنید به طور دائمی می توانید از مزیت های بیشمار آن بهره ببرید اما اگر می خواهید دوام بیشتری از آن شما شود تنها کاری که لازم است انجام دهید تمامی نکاتی که در فوق‌الذکر برای شما بیان نمودیم رعایت نمایید چرا که با انجام بایدها و نبایدهایی که برای شما به طور اختصار بیان نمودیم شما می توانید علاوه بر آن که از مزیت های بیشمار تزریق چربی استفاده کنید به صورت دائمی این مزایا را در کنار خود داشته باشید.

تزریق چربی بایوفت برای جوانسازی

تزریق چربی بایوفت برای جوانسازی :

تزریق چربی جوانسازی یکی از مهم ترین و پیشرفته ترین عمل های زیبایی می باشد که امروزه به دلیل مزایای بالایی که دارد افراد زیادی را به خود جذب نموده است و از آن برای جوانسازی و زیباسازی استفاده می کنند همه افراد زیبایی را دوست دارند و دائماً در تلاش برای رسیدن به آن می باشد متاسفانه باید گفت بسیاری از افراد به دلایل متفاوتی فاکتورهای زیبایی خود را از دست می دهند این دلایل ممکن است اکتسابی باشد .

ممکن است ژنتیکی و یا مادرزادی باشد در هر حال افراد نباید نگران باشند چرا که با استفاده از تزریق چربی به راحتی می‌توان این مشکلات را حل کرد یکی از عمده ترین مشکلاتی که برای افراد وجود دارد این است که به مرور زمان پوست افراد اعم از زن و مرد و حتی جوانان نیز چروکیده و پیر می‌شود و دلایل متعددی نیز برای این چروک شدن وجود دارد که عمده ترین آنها عبارت است از استرس/ تغذیه نامناسب/ مشکلات ارثی و ژنتیکی و مهمتر از همه آنها مرور زمان و کهولت سن.

تزریق چربی جوانسازی چه فوایدی دارد؟

 • زیبایی بیشتر
 • جوانتر شدن شخص
 • طبیعی بودن
 • بدون درد و سوزش
 • عدم وجود عارضه پوستی
 • بدون نیاز به داروهای بیهوش کننده قوی
 • عدم جراحی
 • تضمینی بودن نتایج پس از عمل
 • دوام بالا
قبل
قبل
قبل
بعد
بعد

به طور کلی باید گفت تزریق چربی برای موارد متعددی استفاده می شود و محدود به یک مورد جوانسازی نمیباشد برای مثال عده‌ای از افراد اگر دچار گونه های نامتقارن هستند و یا حتی دچار لبهای کوچک می باشند از تزریق چربی استفاده می‌کنند و تزریق چربی دارای مزایای بی شماری می باشد که در فوق ذکر شد اما یکی دیگر از کاربردهای تزریق چربی برای جوانسازی پوست اعم از پوست صورت دست و سایر نقاط بدن استفاده می شود و امروزه به دلیل مشکلاتی که برای افراد وجود دارد این نوع از تزریق چربی بسیار کاربردی می باشد.

بهترین تزریق چربی جوانسازی چیست؟

تزریق چربی جوانسازی به راه های متفاوتی انجام می شود و به عبارت بهتر باید گفته شود که متدهای متفاوتی برای این کار وجود دارد و یکنواخت نبوده و شما می توانید از روش های متفاوتی استفاده کنید به عبارت بهتر می‌توان گفت دست پزشک متخصص برای اینکه چه نوع روشی را برای تزریق چربی انتخاب کند باز می باشد اما به طور کلی در میان انواع و اقسام روشهای تزریق چربی برای زیباسازی و جوانسازی پوست می توان گفت تزریق چربی بایوفت نسبت به سایر روش ها بهتر بوده و طرفداران بیشتری اعم از افراد و پزشکان را به خود جذب نموده است و میتوان گفت دلیل این محبوبیت مزایای بیشتر و بهتر این روش نسبت به سایر روش ها می باشد پس می توان گفت بایوفت بهترین روش برای تزریق چربی جوانسازی میباشد.

بایوفت چیست؟

بایوفت یکی از بهترین روشهای تزریق چربی جوانسازی می باشد که نسبت به سایر روشهای تزریق چربی مزایای بیشتری داشته است به طور کلی باید گفت تزریق چربی به دو صورت انجام می شود:

 • روش های دستی
 • روشهای دستگاهی

در روش‌های دستی تمامی مراحل با دست انجام می‌شود و از هیچ دستگاهی استفاده نمی شود به این روشها روش‌های سنتی نیز گفته می‌شود اما در روش بایوفت که یک روش دستگاهی نیز می‌باشد تمامی مراحل توسط دستگاه انجام می‌شود و این کار موجب دقت بالای کار و همچنین نتیجه دهی تضمینی و بهتری خواهد شد لذا باید گفت دلیل اهمیت و محبوبیت بایوفت نسبت به سایر روش ها این است که در آن به دلیل استفاده از دستگاه های پیشرفته دقت عمل بالا بوده و امکان وجود آسیب وجود ندارد این در حالی است که در روش های سنتی به دلیل این که از دست استفاده می‌شود.

و تمامی کارها توسط خود اشخاص انجام می شود هرچند شخص دارای مهارت بالایی باشد باز هم امکان بروز آسیب های جبران ناپذیر از قبیل سوزاندن بافت چربی یا از بین رفتن بیش از اندازه چربی وجود دارد در حالیکه در روش بایوفت به دلیل استفاده از دستگاه چربی کاملا به اندازه استخراج شده و چربی اضافه ای از دست نخواهید .

داد لذا توصیه می‌شود اگر قصد تزریق چربی برای جوان سازی خود را دارید از روش بایوفت که یک روش تضمینی میباشد بهره ببرید تا بدون هیچ نگرانی از عارضه های آن این کار را انجام دهید و از نتایج آن که قطعاً نتیجه بخش می باشد لذت ببرید.

تزریق چربی جوانسازی به چه صورت انجام میشود؟

تزریق چربی جوانسازی به طور کلی سه مرحله دارد که این سه مرحله بسته به اینکه از روش‌های سنتی یا روش‌های دستگاهی استفاده شود متفاوت خواهد بود اما سه مرحله ای که در ادامه ذکر می‌شود در تمامی روش‌ها وجود دارد و تنها تفاوتی که می‌توان برای آن ذکر نمود این است که در روش‌های سنتی از دست و با دقت کمتری این کارها انجام می‌شود در حالی که در روش‌های دستگاهی مانند بایوفت این مراحل توسط دستگاه‌های پیشرفته انجام می‌شود ‌.

به طور کلی این سه مرحله عبارتند از :
استخراج/ تصفیه و پالایش/ تزریق

استخراج چیست؟
اولین مرحله، مرحله استخراج می باشد که این مرحله یکی از مهمترین مراحل تزریق چربی می باشد چرا که اگر این مرحله به درستی انجام نشود امکان آسیب به بافت چربی وجود دارد و اکثر اوقات افراد به دلیل اینکه از روش‌های نامناسب دستی استفاده می کند آسیب‌های جبران‌ناپذیری به چربی وارد میکنند اما با استفاده از بایوفت به راحتی می‌توان این مرحله را بدون هیچ آسیبی انجام داد این مرحله به این صورت می باشد که چربی مورد نیاز را از قسمت هایی که دارای چربی بیشتری می باشند از قبیل زیر شکم /پهلو/ ران استخراج و برداشت میکنند.

تصفیه و پالایش چیست؟به چه منظوری انجام میشود؟
چربی که از بدن استخراج می شود دارای مقادیر زیادی ناخالصی می باشد که باید از چربی جدا شده و به بدن فرد تزریق شود چرا که اگر چربی به صورت ناخالص تزریق شود تاثیر کمتری خواهد داشت لذا چربی را که استخراج شده است با استفاده از دستگاه های مخصوصی که بسیار پیشرفته می باشد ناخالصی را از آن گرفته و چربی را آماده تزریق می‌کنند و پس از آنکه چربی آماده تزریق شد در آخرین مرحله چربی را با استفاده از سرنگ های مخصوصی به قسمت مورد نظر تزریق می‌کنند.

در پایان به عنوان نتیجه گیری باید گفت تزریق چربی جوانسازی یکی از بهترین روش های جوانسازی پوست می‌باشد چرا که این روش به دلیل استفاده از چربی بدن خود فرد نتایج بهتری نسبت به سایر روشها به همراه خواهد داشت و نکته ای که لازم به یاداوری میباشد این است که اگر از روش بایوفت استفاده شود نتایج کاملا تضمینی بوده و امکان هیچگونه آسیب و عارضه ای نیز وجود نخواهد داشت.

تزریق گونه بایوفت برای صورت کشیده

تزریق گونه بایوفت برای صورت کشیده:

تزریق گونه برای صورت کشیده به چه منظوری انجام میشود؟
عده ای از افراد میباشند که دارای صورتی کشیده بوده و این امر سبب شده در زیبایی آنان تاثیر زیادی بگذارد به طوریکه میتوان گفت ان یک اختلال برای آنان ایجاد کرده چرا که تعادل و هماهنگی صورتشان بهم خورده است و این یک امری میباشد که به صورت موروثی به آنان ارث رسیده و یا به دلایل ژنیتیکی میباشد .

اما باید گفت نباید نگران باشند چرا که امروزه با پیشرفت چشمگیری که علم زیبایی داشته است توانسته این قبیل مشکلات را حل کند یکی از کاربردی ترین راه حل های حل این موضوع تزریق چربی میباشد که این چربی برای صورت های کشیده میتوان به کل صورت تزریق کرد و یا به اجزای داخل صورت از قبیل گونه در هر حال تاثیر خود را خواهد گذاشت و در نهایت تعادل صورت شما حفظ خواهد شد.

 

تزریق گونه با تزریق ژل چه تفاوتی دارد؟

شاید هنگامی که شما قصد انجام تزریق گونه را داشته باشید عده‌ای از افراد به شما پیشنهاد تزریق ژل را بدهند و مزایایی نسبت به آن نیز بیان کند اما باید گفت درست است که تزریق ژل نیز به نوبه خود دارای مزایای بسیار زیادی می باشد اما مزایای بیشماری که در تزریق گونه برای صورت کشیده وجود دارد.

در ژل وجود ندارد و همچنین می‌توان گفت معایب تزریق ژل بسیار بیشتر از معایب تزریق چربی می باشد برای مثال می‌توان گفت یکی از عیب هایی که در تزریق ژل وجود دارد این است که بعد از تزریق فرم صورت یا موضعی که تزریق به آن انجام شده است از حالت طبیعی خارج شده و به حالت مصنوعی در می‌آید این در حالی است که در تزریق چربی به گونه یا سایر نقاط بدن چنین اتفاقی نمی‌افتد

چرا که چربی از بدن خود شخص گرفته شده و یک حالت طبیعی به خود دارد و در نهایت یک عملی طبیعی بوده و حالت مصنوعی به صورت نخواهد داد همچنین باید گفت در تزریق ژل به دلیل اینکه از مواد مصنوعی استفاده می شود امکان بروز حساسیت های شدید پوستی وجود دارد و گاهی اوقات ممکن است

ضررهای جبران ناپذیری وارد کند این در حالی است که در تزریق چربی به دلیل اینکه چربی از بدن خود شخص گرفته می شود امکان وجود حساسیت‌های پوستی اصلا وجود ندارد لذا متوجه می‌شویم که بین تزریق گونه با چربی و یا ژل چربی اولویت بیشتری دارد.

قبل
قبل
قبل
بعد
بعد

تزریق گونه برای صورت کشیده به چه صورت انجام میشود؟

اگر شما دارای صورت کشیده می باشید و خواهان تغییر و تحول در آن هستید اصلاً نباید نگران باشید چرا که با تزریق گونه می‌توان این مشکل را برای همیشه حل کنید فقط کافیست به یک پزشک متخصص و ماهر مراجعه کرده و آزمایشات لازم برای قبل از عمل را انجام دهید بعد از آنکه شما چکاپ کامل شدید و تمامی آزمایشات لازم را انجام دادید.

شما آماده برای عمل می باشید و لازم است که سه مرحله برای عمل انجام را سپری کنید:

مرحله اول استخراج چربی می باشد که در این مرحله از نقاطی که دارای چربی های زیادی می باشد از قبیل زیر شکم ران پا پهلوها چربی را برداشته و استخراج میکنند نکته‌ای که لازم به ذکر است این است که مرحله استخراج بسته به اینکه شما از چه نوع متدی استفاده کنید متفاوت می باشد برای مثال اگر از روش‌های سنتی و دستی استفاده کنید برداشت چربی از طریق سرنگ های مخصوصی که در اصطلاح به آن کانولا میگویند استفاده می شود در رابطه با کانولا باید گفت که همانند یک مته عمل می‌کند و و پوست را سوراخ کرده و بافت چربی را خارج می کند نکته‌ای که لازم به یادآوری و تذکر می باشد .

این است که در روش های دستی امکان بروز آسیب‌های جدی وجود دارد چرا که از دقت کمتری برخوردار است و اگر پزشک شما نیز مهارت نداشته باشد آسیب های جدی تری وارد خواهد شد در مقابل در روش‌های نوین که اصطلاحاً به آن روشهای دستگاهی می‌گویند به دلیل اینکه از دستگاه های مخصوص و پیشرفته ای استفاده می شود امکان وجود آسیب اصلاً وجود ندارد و بافت چربی را بدون ذره‌ای آسیب از بدن جدا می کنند پس از اینکه این مرحله سپری شد خواه به روش دستی خواه به روش های پیشرفته نوبت به مرحله دوم می‌رسد که به آن مرحله تصفیه و پالایش می گویند.

در مرحله تصفیه و پالایش به دلیل اینکه چربی ای که از بدن خارج شده است دارای مواد اضافی مانند خون و آب و سایر املاح می باشد بهتر است تصفیه شود تا چربی خالص و تصفیه شده به موضع مد نظر که گونه می‌باشد تزریق شود پس از اینکه مرحله تصفیه توسط دستگاه‌های پیشرفته ازقبیل سانتریفیوژ انجام شد نوبت به آخرین مرحله که مرحله تزریق می باشد می‌رسد در این مرحله چربی که تصفیه شده است تزریق می شود و معمولاً برای تزریق از سرنگ های باریک و نازکی استفاده می‌شود که ذره‌ای خراش یا جای زخم ایجاد نمی‌کند.

 

 آیا تزریق گونه برای صورت کشیده دائمی میباشد؟

ممکن است هنگامی که شما قصد تزریق گونه برای صورت خود داشته باشید عده‌ای از افراد به شما بگویند که این کار یک کار موقتی بوده و پس از مدتی تاثیر آن را از دست خواهید داد یا اینکه به شما بگویند این کار دارای عوارض زیادی می باشد و از این طریق شما مردد در انجام این عمل شوید.

در پاسخ به این ادعاها و باورهای دروغین باید گفت که نه تنها تزریق گونه دارای عوارضی نمی باشد بلکه همانطور که در ادامه خواهیم گفت دارای مزایای زیادی نیز می باشد همچنین باید افزود دوام تزریق چربی به گونه نسبت به سایر عمل ها زیاد می باشد به طوری که می‌توان گفت حداقل سه سال بوده و پس از سه سال نیز تنها ۳۰ درصد از بافت چربی که تزریق شده از بین می رود و مابقی آن باقی خواهد ماند و این ۳۰ درصد از بین رفته نیز می‌توان از طریق ترمیم و تکرار مجدد آن دوباره به دست آورد به طور کلی باید گفت مزایای

تزریق چربی به گونه برای صورت کشیده بسیار بیش از معایب آن می‌باشد که به شرح زیر است :

 • صورتی زیبا و استاندارد
 • نتیجه دهی مطلوب
 • بدون عوارض
 • عدم ایجاد جای خراش و زخم
 • بدون نیاز به بیهوشی های سنگین
 • بدون نیاز به جراحی
 • عدم استفاده از مواد شیمیایی
 • طبیعی بودن نتیجه عمل

تزریق چربی به صورت و بدن

تزریق چربی به صورت و بدن:

با تزریق چربی به صورت و بدن شما می توانید به راحتی مشکلاتی که ممکن است در این نواحی وجود دارد در کوتاه ترین زمان ممکن و به نحو احسنت حل کنید بدون آنکه نیاز باشد از مواد شیمیایی و مضر استفاده کنید همچنین شما می توانید با انجام این کار جوان تر شده و اعتماد به نفس و جذابیت شما بیشتر خواهد شد چرا که پوست افراد یکی از قسمت هایی از بدن می باشد که به مرور زمان ممکن است دچار چین و چروک شود و در زیبایی افراد تاثیر داشته باشد همچنین ممکن است مشکلات دیگری در نواحی مختلف صورت و بدن شما وجود داشته باشد که شما می توانید با تزریق چربی تمامی این مشکلات را برای همیشه حل کنیم در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد این عمل زیبایی و چگونگی انجام آن بیشتر صحبت کنیم.

چه کسانی داوطلب تزریق چربی میباشند؟
همه افراد به زیبایی خود اهمیت می دهند و اگر کوچکترین مشکلی در زیبایی آنها ایجاد شود نگران شده و در تلاش می باشند تا بتوانند این مشکل را هرچه سریعتر حل نمایند یکی از راه هایی که می توان تمامی مشکلات را با آن حل نمود تزریق چربی می باشد چراکه تزریق چربی یکی از پر کاربرد ترین و پیشرفته ترین عمل های زیبایی در دنیای امروز هم می باشد که با کمک آن می‌توان بسیاری از مشکلات حل کرد اما عمده ترین مشکلاتی که ممکن است برای شما ایجاد شود خوشبختانه با تزریق چربی قابل حل بوده و داوطلبان بسیاری به سوی این عمل تزریق چربی کشیده شده‌اند که هدف اصلی این افراد میتواند هرکدام از موارد زیر باشد:
 • قرینه سازی لب ها
 • بزرگتر کردن لب ها
 • افزایش حجم سینه
 • چاق شدن صورت
 • از بین بردن چین و چروک های پوست
 • از بین بردن لکه های پوستی
 • از بین بردن گودی زیر چشم
 • جوانسازی واژن
 • از بین بردن خطوط اخم در پیشانی
 • ایجاد گونه
قبل
قبل
قبل
بعد
بعد

همانطور که می‌بینید داوطلبانی که می‌خواهند تزریق چربی را انجام بدهند ممکن است انگیزه های متفاوتی داشته باشند اما نکته‌ای که بسیار جالب توجه می‌باشد این است که افراد می توانند هر کدام از موارد فوق الذکر را با انجام یک عمل انجام بدهند به عبارت واضح‌تر باید بگوییم برای مثال شما می توانید در یک عمل زیبایی تزریق چربی هم قرینه سازی لب ها را انجام بدهید و هم ایجاد گونه کنید و از این نظر محدودیتی برای شما اصلاً وجود ندارد با این کار شما علاوه بر آنکه از نظر اقتصادی دچار ضرر و زیان نمی شوید در وقتتان صرفه جویی می شود و پوئن مثبتی که بسیار چشمگیر است این است که زیبایی شما چند برابر خواهد شد.

آیا تزریق چربی مزیت دارد؟


در بین تمامی عمل های زیبایی که امروزه بسیار استفاده می شود می توانیم بگوییم تزریق چربی به خصوص تزریق چربی بایوفت توانسته است بیشترین مزیت را به خود اختصاص بدهد به عبارت بهتر می‌توان گفت تزریق چربی دارای مزیت هایی می باشد که تاکنون در هیچ کدام از عمل های زیبایی مشاهده نشده است که این مزایا به شرح زیر می باشد:
 • تمام‌مراحل عمل با دستگاه انجام میشود
 • یک روش مدرن و پیشرفته است
 • نتایج حاصله از عمل طبیعی میباشد
 • عمر چربی تزریق شده دائمی میباشد
 • در حین عمل درد و سوزشی حس نمیشود
 • چربی به صورت سالم استخراج میشود
 • برای تمام اعضا بدن قابل اعمال میباشد
 • همه افراد میتوانند انجام دهند
 • عوارض ندارد
 • خیلی سریع انجام میشود
 • نتایج زود مشاهده میشود
 • مراقبت نمیخواهد
 • ایجاد زخم و اسکار نمیکند


وجه تمایز تزریق چربی با سایر عمل های زیبایی:
همانطور که مشاهده می نمایید مزایای بیش از اندازه تزریق چربی به خصوص تزریق چربی بایوفت می‌تواند باعث تمایز این عمل زیبایی از سایر عمل های زیبایی مانند فیلر و ژل شود اما ویژگی که باعث می‌شود تزریق چربی به عنوان یک عمل منحصر به فرد شناخته شود استفاده از چربی بدن خود فرد در پروسه عمل می باشد چرا که وقتی از چربی بدن خود فرد استفاده می شود مزایای را به دنبال خواهد داشت که سایر عمل‌های زیبایی هیچ یک از این مزیت ها را نخواهند داشت به عنوان مثال به برخی از این مزیت ها اشاره خواهیم نمود؛ هنگامی که شما از چربی خود فرد استفاده میکنید از آنجایی که چربی از بدن خود فرد می باشد لذا امکان هیچ حساسیت و پس زدگی وجود نخواهد داشت زیرا بدن فرد به این چربی عادت داشته و امکان اینکه به این چربی واکنش نشان دهد اصلاً وجود ندارد در حالی که در بسیاری از عمل های زیبایی تعداد زیادی از افراد ممکن است پس از عمل دچار پس زدگی های ناشی از مواد شیمیایی شوند که در طی عمل استفاده میشود و آسیب های بسیار بدی به پوستشان وارد خواهد شد، مزیت دیگری که می توانیم بگوییم این است که از آنجایی که چربی دارای یک بافت طبیعی میباشد علاوه بر آنکه نتایج حاصله کاملاً طبیعی می باشد دوام حاصل از عمل زیبایی دائمی می باشد یعنی وقتی شما تزریق چربی را انجام دادید برای همیشه می توانید از مزایای تزریق چربی و همچنین زیبایی ایجاد شده استفاده کنید بدون آنکه نیاز باشد دائماً آن را تکرار کنید.

تزریق چربی به صورت و بدن خوب است؟
بسیاری از کسانی که می‌خواهند از این عمل زیبایی استفاده کنند ممکن است برای انجام آن مردد باشند اما باید با توجه به مزیت هایی که برای شما بیان نمودیم متوجه این مطلب شده باشید که تزریق چربی در بین تمامی عمل های زیبایی که موجود می باشد بهترین گزینه می باشد چرا که علاوه بر اینکه مزیت زیادی دارد هیچ عارضه ای ندارد و شما می توانید بدون اینکه هیچ آسیبی به پوستتان وارد شود زیبایی و جذابیت خود را دوچندان کنید و از اعتماد به نفس بیشتری بهره مند شوید.

بدانید که:
زیبایی در صورت و بدن افراد نقش بسیار مهمی دارد و اگر افراد به این مسئله اهمیت ندهند ممکن است به مرور زمان تاثیر منفی در آنها ایجاد کند خوشبختانه تزریق چربی مخصوصاً تزریق چربی بایوفت بهترین عمل زیبایی می باشد که شما با استفاده از آن می توانید زیبایی خود را بیشتر کرده و هر مشکلی را با استفاده از این عمل زیبایی فوق العاده حل کنید به عبارت بهتر می‌توان گفت با تزریق چربی مخصوصاً تزریق چربی بایوفت هیچ مشکلی لاینحل نبوده و تمامی مشکلات پوستی با کمک این عمل زیبایی به راحتی و در کوتاهترین زمان ممکن قابل حل می باشد.