لیفت گونه چیست؟

لیفت گونه چیست؟ از مهمترین اجزای صورت که در زیبایی چهره بسیار موثر است، گونه‌ها هستند. عوامل مختلفی باعث از بین رفتن چربی زیر گونه و افتادگی پوست می‌شود و به صورت فرد ظاهر نازیبایی می‌دهد. این نوع از “لیفت گونه” یک تکنیک کاملاً موثر در افزایش زیبایی افراد در هرسنی است.

روش‌های مختلفی برای لیفت صورت وجود دارد که شامل روش‌های جراحی و غیرجراحی است که بنا به تخیص پزشک مناسب‌ترین روش انتخاب می‌شود. از بهترین روش‌های لیفت تزریق کردن چربی به صورت است، عوارض تزریق کردن چربی بسیار کم است زیرا چربی از بدن خود فرد گرفته می‌شود. در ادامه همراه ما باشید تا با لیفت کردن گونه ها و روش‌های انجام آن آشنا شوید.

لیفت گونه چیست؟

لیفت کردن گونه ها برای زیباتر شدن این ناحیه از صورت! به مروز زمان و با گذشت عمر کم کم ساختن کلاژن در بدن کاهش می‌یابد. نه تنها ساخت کلاژن بلکه ساخت هیالورونیک اسید نیز در بدن کاهش می‌یابد، کاهش این دو ماده باعث شلی و افتادگی پوست می‌شود. این قضیه منحصر به خانم‌ها نیست بلکه در آقایان نیز اتفاق می‌افتد. در حقیقت شلی و افتادگی پوست برای خیلی‌ها نماد پیری و افزایش سن است.

با افتادگی پوست گونه‌ها نیز آن حالت سابق را ندارند و دچار افتادگی خواهند شد؛ گاهی اوقات افتادگی گونه و پوست به علت کاهش چربی زیرپوست صورت است که معمولاً در نتیجه کاهش وزن شدید و یا بیماری بوجود می‌آید. لیفت گونه یکی از بهترین راهکارها برای رفع افتادگی گونه و بازگشت چهره به حالت اولیه است.

در لیفت گونه ها نه تنها گونه به حالت اولیه برمی‌گردد، بلکه خطوط خنده چین و چروک‌های این منطقه نیز از بین خواهد رفت و چهره دوباره حالت طراوت و زیبایی و جوانی قبل را پیدا می‌کند. انتخاب روش لیفت گونه معمولاً با نظر و تجربه پزشک انجام می‌شود. پزشک متخصص با توجه به میزان افتادگی و شلی پوست و سن فرد و بسیاری از عوامل دیگر مناسب‌ترین روش برای لیفت که ممکن است جراحی و یا لیفت با سایر روش‌های غیر جراحی باشد انتخاب می‌کند.

آیا می‌توان برای زیرچشم نیز لیفت انجام داد؟ چروک زیر چشم

لیفت گونه چیست

روش های لیفت گونه چیست؟

همانطور که گفتیم لیفت گونه یکی از روش‌های زیبایی گونه است که می‌تواند به صورت جراحی، تزریق چربی به گونه و یا روش‌های غیر جراحی مانند لیفت پوست در خانه انجام شود. در ادامه برخی از روش‌های لیفت کردن گونه ها را برای شما معرفی کرده‌ایم.

  • لیفت گونه ها با نخ

در این روش لیفت‌گونه از نخ‌های مخصوصی که باعث تحریک تولید کلاژن و الاستین می‌شود برای لیفت استفاده خواهد شد این روش با استفاده بی حسی موضعی و بدون بیهوشی صورت می‌گیرد.

ادامه مطلب
تزریق چربی یا لیفت با نخ؟!
  • لیفت با تزریق ژل گونه

تزریق ژل از موثرترین راهکارها برای افتادگی گونه است. معمولاً از اسید هیالورنیک برای تزریق به گونه‌ها استفاده می‌شود. هیالورنیک اسید یک ماده طبیعی در بدن انسان است که با افزایش سن میزان آن کاهش می‌یابد. اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل.

  • لیفت گونه با تزریق چربی

روش تزریق چربی به صورت و یا گونه، یکی از محبوب‌ترین روش‌های لیفت کردن گونه ها است. عوارض تزریق چربی بسیار ناچیز است زیرا چربی از بدن خود فرد گرفته خواهد شد و همچنین ماندگاری تزریق چربی برای لیفت کردن گونه ها بسیار نسبت به روش‌های دیگر بیشتر است.

ادامه مطلب
عوارض تزریق چربی به گونه
  • لیفت با اولتراپی

این روش نه تنها برای افتادگی پوست گونه بلکه برای افتادگی سایر نقاط چهره مانند ابرو و … موثر است. این روش از طریق انرژی اولتراسوند و تحریک کلاژن‌سازی برای لیفت گونه انجام می‌شود.

  • لیفت با جراحی

در این روش از لیفت کردن گونه ها معمولاً نیاز به بیهوشی و بستری در بیمارستان است.

  • لیفت با اندوتاین

این روش با استفاده از نوعی پروتز نواری انجام می‌شود که با گذشت زمان جذب پوست شده، ولی اثرات آن باقی می‌ماند.

ادامه مطلب
پوست – انواع و نحوه مراقبت از آن

مزایای لیفت کردن گونه چیست؟

گذر عمر و بالارفتن سن امری اجتناب ناپذیر است و همه افراد دیر یا زود با آن مواجه می‌شوند. شلی و افتادگی پوست صورت و گونه از مهمترین عوارض بالارفتن سن و پیری است. کاهش ساخت کلاژن و هیالورنیک اسید، گرفتن رژیم لاغری غیر اصولی و بیماری باعث افتادگی گونه می‌شود.

چنانچه شما هم جز افرادی هستید که وضعیت پوسستان برای شما بسیار مهم است لیفت صورت و گونه دوباره صورت شما را به حالت اولیه بر می‌گرداند و دوباره احساس جوانی و شادابی می‌کنید. با لیفت گونه، چهره شما دوباره همان جذابیت روزهای جوانی را پیدا خواهد کرد. از مزایای لیفت‌گونه‌ها با نخ می‌توان به طبیعی بودن نتیجه نهایی لیفت، عدم نیاز به بستری و نقاهت کم، بدون ایجاد زخم برروی صورت و داشتن قیمت و هزینه مناسب را نام برد؛ اما در مورد مزیت‌های تزریق ژل، شما بعد از تزریق ژل به سرعت اثر ان را مشاهده خواهید کرد و دوره نقاهت آن بسیار کوتاه است.

در روش جراحی ماندگاری نتیجه نسبت به سایر روش‌ها بیشتر است. ازروش‌های دیگر لیفت تزریق چربی است که روش بسیار امنی است، زیرا از چربی بدن خود فرد استفاده می‌شود. روش دیگر استفاده از پروتز است که نتیجه آن سریع قابل مشاهده است و برجستگی آن نسبت به سایر روش‌ها بیشتر است.

هزینه لیفت در قسمت گونه چقدر است؟

بعد از آگاهی در مورد انواع روش‌های لیفت گونه و پوست، معمولاً افراد به دنبال قیمت و هزینه انواع روش‌های لیفت هستند. معمولاً گرانترین روش لیفت پوست، روش جراحی است که چندین ساعت طول می‌کشد و نیاز به بستری در بیمارستان دارد؛ اما نتیجه آن نسبت به سایر روش‌ها طولانی‌تر و ماندگار تر است. روش‌های دیگر غیر جراحی هستند و شامل مواردی بود که در بالا به آن اشاره کردیم، لیفت با نخ و چربی، ژل و یا سایر روش‌های غیرجراحی نسبت به سایر روش‌ها ارزان‌تر هستند، اما ماندگاری آن‌ها کمتر است و با باید هرچند وقت یکبار آن را انجام داد.

هرکس با توجه به بودجه‌ای که دارد باید با پزشک متخصص مشورت و بهترین روش برای لیفت کردن گونه ها را متناسب با بودجه خود انتخاب نماید. البته باید به موارد دیگر نیز توجه کرد به عنوان مثال، درست که روش جراحی ماندگاری بیشتری نسبت به سایر روش‌ها دارد؛ اما ممکن است دوره زیاد نقاهت ان در صورتی که فرد کارمند باشد و یا شغلی داشته باشد که نیاز مبرم به وجود فرد باشد، ممکن است دوره نقاهت طولانی به فرد زیان مالی از لحاظ شغلی وارد نماید.
همچنین ممکن است، میزان افتادگی پوست فرد آن قدر زیاد باشد که در صورت استفاده از روش‌های غیرجراحی، نتیجه مطلوب برروی پوست فرد ایجاد نشود.

[ مشاوره لیفت گونه ]

09127300790

لیفت گونه در کلینیک دکتر لاغری

لیفت‌گونه‌ها از آن دسته از کارهای زیبایی است که امروز طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد. برای لیفت کردن گونه های خود می‌توانید بسته به سن و میزان افتادگی از روش‌هایی مانند جراحی و یا هایفوتراپی، تزریق ژل، تزریق چربی و … استفاده می‌شود.

عامل هزینه نیز بسیار بر روش انتخابی اثر دارد. از میان این روش‌ها تقریباً روش تزریق کردن چربی به صورت و گونه نسبت به سایر روش‌ها ارجحیت دارد، زیرا چربی تزریقی، دقیقاً چربی بدن خود شخص است و به همین دلیل تقریباً عارضه‌ای ندارد؛ اما در صورتی که میزان افتادگی پوست صورت زیاد باشد حتماً باید از جراحی استفاده کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

Call Now Buttonتماس مستقیم ( کلیک کنید)