ماندگاری تزریق چربی زیر چشم

تزریق چربی زیر چشم چقدر ماندگاری دارد؟

تزریق چربی زیر چشم چقدر ماندگاری دارد ؟ هنگامی که شما می خواهید یک عمل زیبایی را انجام دهید به برخی از فاکتورها توجه می کنید یکی از مهمترین فاکتورهایی که ممکن است هنگام انجام عمل زیبایی مانند تزریق چربی زیر چشم به آن توجه کنید این است که تزریق چربی زیر چشم چقدر ماندگاری دارد دلیل اهمیت این موضوع بسیار زیاد می باشد تا آن جایی که بسیاری از عمل های زیبایی به دلیل آن که دارای ماندگاری و دوام بالایی می باشد باعث شده است که محبوبیت خود را از دست بدهند و به مرور زمان و رفته رفته از بین عمل های زیبایی مناسب حذف شوند در ادامه با ما همراه باشید تا در رابطه با تزریق چربی و اینکه این عمل زیبایی تا چه اندازه ماندگاری دارد صحبت کنیم.
قبل از آنکه بخواهیم در رابطه با ماندگاری تزریق چربی زیر چشم صحبت کنیم بهتر است ابتدا شما را با دلیل انجام این عمل زیبایی و اینکه به چه صورت انجام می شود آشنا کنیم و سپس به بررسی ماندگاری آن خواهیم پرداخت در پاسخ به اولین سوال اینکه چرا عده‌ای از افراد به زیر چشم چربی تزریق می‌کنند این است که دلایل متعددی وجود دارد که ممکن است به مرور شما در زیر چشم شما که یک نقطه بسیار حساسی می باشد برخی از مشکلات ایجاد شود و این مشکلات نیز می‌تواند اکتسابی و یا مادرزادی باشد..
اما دو دلیل عمده ای که باعث می‌شود افراد زیر چشمشان چربی تزریق کنند این است که یا زیر چشمشان به مرور زمان چروک شده است یا اینکه در زیر چشم آنها سیاهی ایجاد شده است و این دو امر موجب اختلال در زیبایی آن ها شده و با تزریق چربی این مشکل را حل می‌کنند و علاوه بر آن که از تزریق چربی به دلایلی که ذکر کردیم استفاده می نمایند به دلیل مزایای بسیار بالایی که تزریق چربی دارد .
از این عمل زیبایی بهره می‌گیرند که در ادامه در رابطه با مزایای آن بیشتر صحبت خواهیم نمود اما در رابطه با چگونگی انجام تزریق چربی زیر چشم باید گفت تزریق چربی زیر چشم به خصوص تزریق چربی بایوفت که از دستگاه‌های پیشرفته ای در آن استفاده می شود در سه مرحله انجام می‌شود که مرحله اول استخراج و برداشت چربی می باشد که چربی را از نواحی که چربی در آن تجمع یافته است مانند شکم پهلو زیر شکم و غیره برداشت می‌کنند پس از آنکه چربی را برداشت کردند.
با استفاده از دستگاه های پیشرفته مورد تصفیه و بررسی قرار می‌دهند و در نهایت چربی را در زیر چشم تزریق میکنند نکته ای که جالب توجه می باشد این است که در گذشته برای تزریق چربی از دستگاه‌های مخصوصی استفاده نمی شد و تمامی مراحل به طور سنتی انجام میشد اما امروزه به لطف روش بایوفت تمامی مراحل با دستگاه های پیشرفته انجام شده و لذا امکان بروز خطا اصلاً وجود نخواهد شد به خصوص اینکه زیر چشم یک منطقه حساسی می باشد و لازم است نهایت دقت کامل را برای آن به خرج داد تا آسیبی به آن وارد نشود.

مزایای تزریق چربی چیست؟

زیبایی بیشتر
از بین بردن چین و چروک
از بین بردن لکه ها و سیاهی های زیر چشم
بدون درد و سوزش
انجام سریع
بدون عوارض پوستی
دوام زیاد
طبیعی میباشد
از مواد شیمیاییو مصنوعی استفاده نمیشود
هزینه مناسب
قبل
قبل
قبل
بعد
بعد

تزریق چربی زیر چشم چقدر ماندگاری دارد؟

حال که با مزایای بیش از اندازه عمل زیبایی تزریق چربی و همچنین چگونگی انجام آن آشنا شدید بهتر است به اصلی ترین مسئله ای که محل بحث ما بود بپردازیم و اینکه تزریق چربی شما تا چه اندازه ماندگاری دارد؟
بسته به اینکه پزشک شما تا چه حد مهارت داشته باشد در دوام و ماندگاری تزریق چربی شما تاثیر دارد به طور کلی می توان گفت پزشک متخصص شما تمام عامل ماندگاری تزریق چربی نمی باشد.
اما نقش عمده‌ای در آن دارد به طوری که اگر چربی را به درستی استخراج نکند امکان اینکه به بافت چربی آسیب وارد نماید وجود دارد و در نهایت دوام چربی کم خواهد شد لذا توصیه می‌شود قبل از هر کاری در انتخاب پزشک تان دقت داشته باشید اما به طور کلی و به صورت نتیجه باید گفت تزریق چربی یکی از عمل های زیبایی می باشد که دارای دوام بسیار بالایی بوده به طوری که می‌توان گفت که یک عمل زیبایی دائمی میباشد.
چرا که حتی پس از آن که سالیان سال از تزریق چربی زیر چشم شما بگذرد تنها ۳۰ درصد چربی تزریق شده از بین خواهد رفت و ۷۰ درصد آن باقی خواهد ماند که شما با تزریق مجدد و یا به عبارت دیگر ترمیم می توانید این ۳۰ درصد از دست رفته را مجدداً به دست بیاورید این در حالی است که در سایر عمل های زیبایی از قبیل ژل چنین پوئن مثبتی وجود ندارد و دلیل تفاوت این است که در تزریق چربی از آنجایی که از چربی بدن خود فرد استفاده می شود و کاملاً طبیعی می باشد نتایج علاوه بر آنکه طبیعی می باشد.
به طور دائمی خواهد بود در حالی که در تزریق ژل به دلیل آنکه از مواد مصنوعی استفاده می شود نه تنها نتایج طبیعی نیست بلکه پس از مدتی تمامی نتایج از بین خواهد رفت و دوام و ماندگاری لازم را نخواهد داشت.

نتیجه گیری:
در پایان بهتر است به عنوان جمع‌بندی مطالبی که گفتیم به این نکته اشاره نماییم که تزریق چربی زیر چشم امروزه به عنوان یکی از بهترین عمل های زیبایی موجود می باشد که شما با آن به راحتی می توانید مشکلاتی که در مطالب قبل به آن اشاره نمودیم را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به صورت دائمی حل نماید دلیل اینکه تزریق چربی نسبت به سایر عمل های زیبایی مانند تزریق فیلر یا ژل محبوبیت یافته است.
همین عنصر ماندگاری و دوام آن می‌باشد چرا که افراد با یک بار انجام برای همیشه از شر مشکلاتی که ممکن است برای زیر چشمشان ایجاد شود راحت شده و لازم نیست که دائماً آن را ترمیم کنند علاوه بر آن این که نتایج آن دائمی می باشد هزینه های کمتری را نیز برای افراد خواهد داشت.
0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *