تزریق چربی گونه به روش بایوفت

تزریق-چربی-گونه-به-روش-بایوفت

تزریق-چربی-گونه-به-روش-بایوفت

 تزریق چربی گونه به روش بایوفت :

 تزریق چربی گونه به روش بایوفت از جدید ترین متدهایی میباشد که امروزه در زمینه زیبایی از آن استفاده میشود. تزریق چربی به گونه طرفداران زیادی دارد. چون باعث زیبادتر و جوانسازی پوست میشود. اما هر عمل زیبایی عوارض و مشکلاتی ایجاد کند. ما مطالب درباره این موضوع در اختیار شما قرار میدهیم، پس باما همراه باشید.

با تزریق چربی به گونه اعتماد به نفس افراد بالا رفته و احساس رضایت و زیبایی شکل میگیرد. این عمل زیبایی طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب کرده است. دلیل این محبوبیت نیز مزایای بیشمار آن میباشد که به شرح زیر میباشد:

 تزریق چربی گونه به روش بایوفت روشی جدید و بروز میباشد. لذا از پیشرفته ترین امکانات برخوردار بوده و در نهایت نتیجه دهی مطلوبی به همراه خواهد داشت.

  • بدون درد و بیهوشی انجام میشود.
  • بدون عوارض بوده و کاملا طبیعی انجام میشود
  • بدون ایجاد هیچگونه کبودی بوده و همچنین جای زخمی نیز از خود برجای نمیگذارد.
  • دارای ماندگاری بالا میباشد.
  • مورد تایید پزشکان بوده و عوارضی را برای آن ذکر نکردند.

تزریق-چربی-گونه-به-روش-بایوفتور-چربی-گونهتزریق-چربی-گونه-به-روش-بایوفتور-چربی-گونه

 

آیا  تزریق چربی گونه به روش بایوفت عوارض دارد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که این عمل زیبایی نه تنها عوارض ندارد. بلکه همانطور که مشاهده نمودید دارای مزایای بیشماری میباشد. که این مزایا سبب تمایز آن از سایر روش ها شده است.و تا کنون از آن عارضه ای یافت نشده و دلیل آن این میباشد که این عمل نوین و پیشرفته میباشد.

همانطور که میدانید صورت یکی از مهمترین اعضا در بین سایر اعضا بدن فرد میباشد و تاثیر بسزایی در زیبایی و جذابیت افراد دارد همچنین اجزای داخلی صورت از قبیل چشم،ابرو،گونه،لب و….نیز حائز اهمیت میباشد .به طوری که اگر نقصی در هرکدام از این موارد ایجاد شود تاثیر عمده ای در زیبایی شما خواهد داشت. به طور کلی باید گفت متاسفانه امروزه افراد زیادی با برخی از مشکلات زیبایی دست و پنجه نرم میکنند .و باعث آزردگی خاطر آنها شده است چرا که این مشکلات در زیبایی آنها تاثیر داشته و آن زیبایی را مختل کرده و این امر به خصوص در بانوان جدی تر میباشد.

ادامه مطلب
ورم صورت بعد از تزریق چربی

چه عواملی باعث اختلال و ایجاد مشکلات پوستی میشود؟

همانطور که میدانید داشتن یک پوست صاف و شفاف و بدون مشکل یکی از مهمترین آرزوهایی است که افراد زیادی خواهان آن هستند و فقط تعداد محدودی دارای پوستی بی نقص هستند و دلایل متعددی در این اختلال تاثیر دارد که عبارتند از:

لاغری بیش از حد،تغذیه نامناسب،استرس و کم خوابی،مشکلات ارثی و ژنیتیکی و…..

اما باید گفت شما دیگر نباید نگران باشید. چون با روش تزریق چربی بایوفت تمامی مشکلات قابل حل میباشد و مشکلات گونه نیز از سایر مشکلات مستثنا نبوده و به راحتی قابل حل میباشد.

 

 تزریق چربی گونه به روش بایوفت به چه صورت انجام میشود؟

روند این عمل زیبایی به این صورت میباشد که چربی را با استفاه از دستگاه های پیشرفته از برخی از نقاط بدن که دارای چربی زیادتری بوده از قبیل شکم،پهلو،ران پا و…. استخراج میشود. و در مرحله بعد چربی را با مواد اضافی که استخراج شده از قبیل خون و آب به وسیله دستگاه سانتریفیوژ تصفیه کرده و آماده تزریق میکنند.  و در نهایت در آخرین مرحله چربی استخراج شده را تزریق میکنند همانطور که مشاهده مینمایید در این متد به دلیل استفاده از دستگاه های پیشرفته کار به سرعت بیشتری انجام شده و علاوه بر آن دارای دقت عمل بالاتری میباشد .

همچنین باید افزود استفاده از دستگاه های پیشرفته به جای دست و روش های سنتی پوئن مثبت دیگری دارد و این است.  که امکان آسیب زدن به بافت چربی وجود ندارد چرا که دستگاه های فوق العاده پیشرفته این کار را به بهترین شکل ممکن انجام داده و بافت چربی از هنگام استخراج تا زمان تزریق سالم و بدون نقص باقی خواهد ماند.

ادامه مطلب
هزینه تزریق چربی بایوفت

تزریق چربی با ژل چه تفاوتی دارد؟

همانطور که میدانید یکی دیگر از عمل های زیبایی که از آن زیاد استفاده میشود ژل میباشد .اما باید گفت که تزریق چربی نسبت به  این عمل دارای مزایای بیشماری میباشد. که سبب شده است امروز افراد بیشتری خواهان تزریق چربی بوده و از ژل استفاده نکنند،درادامه قصد داریم به ذکر تفاوت های این دو مورد بپردازیم:

تزریق ژل در زمان طولانی تر انجام شده و علاوه بر آن نتایج آن نیز دیرتر نشان داده میشود .این درحالی است که تزریق چربی بایوفت به دلیل استفاده از وسایل بروز و نوین خیلی سریعتر انجام شده و همچنین نتایج اولیه آن که بلافاصله پس از عمل میباشد مشاهده میشود.

دوام ژل بسیار کمتر از بایوفت میباشد و نیاز به تکرار و ترمیم بیشتری دارد. این درحالی است که بایوفت دارای دوام سه ساله یا حتی بیشتر میباشد. دلیل این دوام این میباشد که در این عمل زیبایی از  فرآیند های فرآوری استفاده میشود. این به ‌صورت پیچیده انجام میشود و این امر باعث ماندگاری بیشتر سلول ‌ها پس از عمل خواهد شد.

از دیگر مزایای بسیار مهم و کلیدی این عمل نسبت به ژل این میباشد که کاملا طبیعی میباشد.

منظور از طبیعی بودن عمل بایوفت چیست؟

در برخی از عمل های زیبایی از قبیل ژل از مواد مصنوعی استفاده میشود. علاوه بر مواد مصنوعی نتایج آن نیز مصنوعی میباشد. اما بایوفت به دلیل اینکه از بدن خود فرد استفاده میشود حالت مصنوعی بودن را به موضع مدنظر نمیدهد.  همچنین طی عمل از عناصر طبیعی که چربی عمده ترین آن میباشد استفاده میشود.

ادامه مطلب
تزریق چربی بایوفت به زیر چشم

 

 

 آیا با ارزش بالینی بایوفت آشنا هستید؟

ارزش بالینی بایوفت در افزایش میزان بقای لیپوبلاست ها و لیپوسیت ها میباشد که این افزایش منجر به افزایش و دوام پیوند میشود و باعث تمایز آن از سایر روش ها شده و اعتماد بیشتری را به خود جذب میکند . علاوه بر موارد فوق الذکر نکته ای که حائز اهمیت میباشد. این است که مقدار چربی استخراج شده در عمل بایوفت کاملا کافی و به اندازه بوده یعنی پزشک شما نه بیشتر و نه کمتر استخراج را انجام نمیدهد  بلکه به اندازه کافی میباشد.

با توجه به مطالب فوق الذکر باید به مزایای بیشمار تزریق چربی گونه به روش بایوفت آشنا شده باشید و به انجام آن ترغیب شده باشید .اما اگر نگران مسئله قیمت آن باشید و این نگرانی طبیعی است. چرا که به دلیل افزایش تورم قیمت ها دائما در حال نوسان میباشد. اما باید گفت بایوفت یک عمل مقرون به صرفه بوده و مفید میباشد. لذا شما میتوانید با خیال راحت و بدون نگرانی این کار را انجام دهید. اما نکته ای که وجود دارد این است که در انتخاب پزشکتان دقت عمل را به خرج دهید. چرا که هرچه مهارت پزشکتان بیشتر باشد نتایج بهتری از آن به دست خواهد امد. علاوه بر آن ریسک آسیب به بافت چربی کمتر خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس مستقیم( کلیک کنید)
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .