تزریق چربی پوست صورت

تزریق چربی پوست صورت

تزریق چربی پوست صورت

تزریق چربی پوست صورت:

تزریق چربی پوست صورت یکی از اساسی ترین و مهمترین عمل های زیادی میباشد. که امروزه افراد زیادی را به خود جذب نموده است. چرا که این عمل نسبت به سایر روش های زیبایی بهتر میباشد. که در ادامه به شرح این عمل کاربردی خواهیم پرداخت.

همانطور که میدانید یکی از قسمت هایی که در اعضای بدن یک فرد مورد توجه بیشتری قرار میگیرد میتوان گفت صورت میباشد. به عبارت بهتر باید گفت که صورت یکی از اجزایی میباشد که در معرض دید بیشتری میباشد همچنین باید گفت این قسمت نسبت به سایر قسمت ها آسیب پذیرتر میباشد.

تزریق چربی پوست صورت

چه مشکلاتی ممکن است برای پوست صورت به وجود بیاید؟

پوست صورت شما ممکن است به دلایلی مانند کهولت سن، استرس، تغذیه نامناسب، لاغری و…..دچار چین و چروک شده و از زیبایی شما بکاهد . و همچنین موجب کمبود اعتماد به نفس در شما شود.

حال باید گفت که با توجه به اینکه این مشکلات گریزناپذیر میباشد آیا راهکاری وجود دارد؟

شما میتوانید این مشکلات پوستی را از طریق تزریق چربی ژل لیفت و……حل کنید.
یکی از متدوال ترین سوالاتی که ذهن افراد را به خود مشغول کرده است این است که:

 

در بین تزریق چربی بایوفت و ژل کدام مناسبتر است؟

درد و تورم یکی از مسائلی میباشد که موجب نگرانی افراد در عمل های زیبایی میباشد. اما باید گفت که در تزریق چربی این درد و تورم نسبت به ژل کمتر است. و مطابق آمار های به عمل آماده روش ژل درد بیشتری را به همراه دارد.

در تزریق چربی از آنجایی که چربی از بدن خود فرد استخراج و تزریق میشود امکان بروز حساسیت نسبت به روش ژل کمتر است.
تزریق ژل با وجود معایبی که دارد به مدت زمان کمتری نیاز دارد و دلیل این امر را میتوان به اهمیت و حساسیت تزریق چربی ربط داد.

ادامه مطلب
تفاوت تزریق چربی بایوفت و نانوفت چیست؟

دوام تزریق چربی نسبت به تزریق ژل بیشتر است به طوریکه متخصصان بر این باورند که ژل در بهترین حالت ماندگاری حدود سه سال دوام دارد. و پس از این مدت رفته رفته اثر خودرا از دست خواهد داد. ولی تزریق چربی چون از بافت خود فرد تهیه می شود. ماندگاری بسیار بالایی دارد و در بدترین حالت فقط حدود ۳۰ درصد بافت چربی تزریق شده از بین میرود و مابقی برجای خواهد ماند.

با توجه به مطالب بیان شده و ذکر مزایا و معایب هردو به عنوان نتیجه گیری کلی میتوان گفت که تزریق چربی به پوست صورت بهتر از تزریق ژل میباشد. حال پس از ذکر تفاوت های تزریق چربی و ژل و پی بردن به این مسئله که تزریق چربی بهتر میباشد بهتر است به شرح این روش بپردازیم:

تزریق چربی پوست صورت به چه صورت انجام میشود؟

به طور کلی باید گفت که این عمل زیبایی مهم در سه مرحله انجام میشود. که هر مرحله به نوبه خود دارای اهمیت بوده و نیاز به دقت دارد منتها نکته ای که باید گفت درجه اهمیت در هر مرحله متفاوت است این سه مرحله به شرح زیر میباشد:

اولین مرحله: استخراج میباشد
در این مرحله چربی از محل هایی مانند باسن، پهلو، شکم، ران پا استخراج میشود.
این استخراج به روش های متفاوتی از قبیل دستی (سنتی) نانوجت، نانوفت انجام میشود.
که در بین سه روش ذکر شده روش نانوفت به دلیل برخورداری از پیشرفته ترین دستگاه ها طرفداران بیشتری به خود جذب نموده است. چرا که در روش دستی به دلیل کمبود امکانات، بافت چربی دچار آسیب میشد. اما در این روش با بالاترین امکانات چنین مسائلی پیش نخواهد آمد.

ادامه مطلب
بهترین تزریق چربی در اصفهان

مرحله دوم: پالایش و انتقال چربی میباشد

حال پس از استخراج چربی باید چه انجام دهیم؟
آیا میتوان با همان حالت استخراج شده تزریق نمود؟

در پاسخ به این سوال باید گفت خیر.
این چربی استخراج شده به دلیل اینکه از داخل بدن خود شخص گرفنه شده لذا دارای ناخالصی میباشد. که ابتدا باید این ناخالصی به طور کامل گرفته شود و سپس استخراج شود. چرا که در صورت بی توجهی به این مسئله میتواند مشکلات زیان باری ایجاد شود.

چگونه میتوان این ناخالصی را گرفت؟

ناخالصی موجود در چربی استخراج شده آب و خون میباشد. که از طریق دستگاه های ماععد و پیشرفته ای در کوتاه ترین زمان ممکن انجام میشود. یکی از معروفترین این دستگاه ها سانتریفیوژ است که نسبت به سایر دستگاه ها این کار را بهتر انجام میدهد.

مرحله سوم: تزریق چربی میباشد
در این مرحله که مرحله آخر میباشد با کمک سرنگ‌های مخصوص تزریق، چربی به موضع مدنظر که پوست صورت میباشد تزریق میشود.

این مرحله هم نیز از اهمیت بسزایی برخوردار میباشد. چرا که پزشک شما باید با توجه به پوست شما عمل کند. یعنی اگر شما دارای پوست حساسی میباشید از دقت بیشتری برای انجام کار استفاده کند. اگر به داروی بی حسی خاصی حساسیت دارید از آن استفاده نکند.

 

قبل از تزریق چربی به پوست صورت:

شاید هنگامی که قصد انجام این عمل را داشته باشید دچار تردید شوید و دغدغه اصلی شما این باشد. که نتایج عمل مصنوعی باشد و یا اینکه آثار زیان باری به بار اورد‌. در این میان امکان دارد عده زیادی به این نگرانی دامن زده و با عدم آگاهی به این مسئله استرس و تشویش شما را بیشتر کنند.

ادامه مطلب
مراحل انجام تزریق چربی و مدت ماندگاری آن

اما در پاسخ به این افکار باید افزود که این افکار نه تنها درست نیست بلکه پایه علمی نیز ندارد.
در ادامه به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت:

در ابتدا باید گفت که عمل زیبایی تزریق چربی به پوست صورت یکی از عمل هایی میباشد. که کاملا طبیعی میباشد و صورت را از فرم طبیعی و استاندارد خود خارج نمیکند.

یکی از نکات مهمی که در این باره باید به آن توجه کنید این است که در این عمل از هیچ ماده اضافی و مصنوعی استفاده نمیشود. و دلیل اینکه بعد از عمل هم فرم صورت طبیعی باقی خواهد ماند همین امر میباشد.

همچنین باید گفت که گذر زمان تاثیری در آن ندارد و به حالت قبل بر نمیگردد. زیرا با تزریق چربی همانطور که قبلا نیز اشاره شد نهایتا ۳۰درصد چربی تزریق شده به مرور زمان از بین خواهد رفت. لذا تاثیر آن از قبیل جوانسازی پوست صورت پابرجا خواهد ماند.

مسئله دیگری که لازم است مورد بررسی قرار گیرد این است که عمل زیبایی تزریق چربی به پوست صورت هیچ خطری ندارد و به هیچ عنوان شما را تهدید نمیکند.

نکته مهمی که قابل ذکر است این است که محلی که از آن چربی منتقل میشود دچار خراشی نمیشود و همچنین محلی که انتقال در آن صورت میگیرد هم نیز همینطور میباشد.

لذا هنگامی که قصد تزریق چربی پوست صورت را دارید نگران این مسائل نباشید و با آرامش خاطر این عمل زیبایی که تاثیر بسزایی در جوانتر شدن شما دارد را انجام دهید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس مستقیم( کلیک کنید)
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .