تزریق چربی/ هزینه های تزریق چربی/ تزریق چربی به صورت

هزینه های تزریق چربی

هزینه های تزریق چربی

تزریق چربی/ هزینه های تزریق چربی/ تزریق چربی به صورت:

همانطور که می دانید امروزه مشکلات پوستی به عنوان یکی از شایع ترین مشکلات در میان افراد به شمار می‌آید.
با توجه به اینکه بیشتر افراد سعی بر این دارند تا بتوانند بهترین روش جوانسازی پوست خود را به دست بیاورند.، از این رو به دنبال راه های گوناگون و متفاوتی در این زمینه هستند. که یکی از بهترین و برترین این روش‌ها روش تزریق چربی می باشد. پس در ادامه با ما همراه باشید. تا شما را در مورد تزریق چربی و همچنین هزینه‌های تزریق چربی و تزریق چربی به صورت آشنا نماییم.

هزینه های تزریق چربی

تزریق چربی چیست؟

انتقال چربی از نواحی مانند شکم اطراف پهلو باسن و تزریق آن نواحی اطراف چشم، پیشانی، گیجگاه،گونه و یا دیگر نقاط بدن که نیاز به تزریقی چربی دارند را عمل تزریق چربی می گویند.

عمل تزریق چربی به صورت چگونه انجام می شود؟

به طور کلی عمل تزریق چربی شامل سه مرحله می باشد.

مرحله اول استخراج یا برداشت چربی می باشد.

بدین صورت است که ابتدا برش های کوچکی در پوست و یا ناحیه ای که قصد برداشت چربی را در آنجا دارید ایجاد می‌شود. و یک لوله نازک برای جمع کردن مقدار کمی چربی مشابه با لیپوماتیک استفاده می شود. مقدار چربی مورد نیاز برداشت می‌شود.

مرحله دوم خالص سازی چربی‌های استخراج شده می باشد.

با توجه به اینکه مقدار چربی های اسرار استخراج شده دارای مقداری ناخالصی‌های مانند خون و یا سایر مایعات می باشد. از این رو اگر به اندازه کافی خالص‌سازی نشود ممکن است شما به نتیجه مورد نظر خودتان نرسید. بنابراین در این مرحله نیاز به دقت و تخصص خواست دارد. از این رو شما باید با تجهیزات مدرن و ویژه‌ای چربی را از خون و دیگر مایعات جدا سازی نمایید.

ادامه مطلب
تزریق چربی برای زیر چشم

مرحله سوم انتقال یا تزریق چربی می باشد.

بدین صورت است که چربی های خالص سازی شده را با استفاده از سرنگ های مخصوص چربی ها به محل مورد نظر تزریق می‌کنند.
سوزن سرنگ ها باید بسیار ظریف باشد تا زخمی در پوست ایجاد نکند.
مرحله انتقال یا تزریق چربی ممکن است در چندین مرحله یا نوبت انجام شود. در هر مرحله که سوزن وارد و خارج می شود مقداری چربی به بافت پوست تزریق می‌شود. شما می‌توانید به نتیجه مورد نظر خود دست یابید.

با توجه به اینکه امروزه روش های متفاوت و گوناگونی که در زمینه انجام عمل تزریق چربی و تزریق چربی به صورت وجود دارد.

حال ممکن است که این سوال برای شما پیش آید که کدام روش بهتر و برتر می باشد؟

همانطور که می دانید امروزه بیشتر این افراد در زمینه انجام عمل تزریق چربی و تزریق چربی به صورت سعی دارند تا به ماندگاری بالا و فرم طبیعی و بدون کبودی دست یابند. از این رو تزریق چربی بایوفت با دارا بودن ماندگاری سه سال و فرم طبیعی و بدون کبودی توانسته است این اثر بخشی را برای افراد به ارمغان آورد و به عنوان یک روش برتر شناخته شود.

هزینه‌های تزریق چربی چگونه می باشد؟

با توجه به اینکه امروز عملی تزریق چربی در مراکز متعددی و کلینیک‌های گوناگونی و همچنین توسط پزشکان متفاوتی انجام می‌شود و از آنجایی که هر کدام از این پزشکان کلینیک ها دارای تعرفه های مخصوص به خود می باشند، از این رو این عوامل در هزینه پرداختی توسط شما تاثیرگذار خواهد بود.
از طرفی دیگر با توجه به اینکه روش‌های متفاوت و گوناگونی در زمینه انجام عمل تزریق چربی وجود دارد. بنابراین نوع روش انتخابی و همچنین میزان چربی استخراج شده در بدن افراد و محل مورد نظر برای انتقال و تزریق خود نیز به عنوان عاملی تعیین کننده در هزینه پرداختی تاثیرگذار خواهد بود. بنابراین شما می توانید با در نظر گرفتن تمامی موارد فوق در زمینه انجام عمل تزریق چربی هزینه های پرداختی توسط آن را تعیین کنید.

ادامه مطلب
تزریق چربی در بهترین مرکز پوست و مو تهران

مزایای تزریق چربی به صورت و یا به طور کلی مزایای تزریق چربی چیست؟

با توجه به اینکه در روش تزریق چربی از چربی بدن خود افراد استفاده می‌شود. بنابراین احتمال بروز واکنش‌های آلرژی یا حساسیت وجود نخواهد داشت زیرا از مواد خارجی استفاده نمی شود.
از طرفی دیگر با توجه به اینکه در عمل تزریق چربی مقداری چربی از ناحیه خود بدن استخراج می‌شود. به همین دلیل با انجام این کار شما میتوانید علاوه بر جوانسازی پوست خود در محل برداشت چربی، به کاهش حجم دهی و فرم تناسب اندام موثر واقع شوید.

میزان ماندگاری تزریق چربی چگونه خواهد بود؟

با توجه به اینکه امروزه بیشتر افراد در زمینه انجام عمل تزریق چربی سعی بر این دارند که می تواند بیشترین ماندگاری را برای خود به ارمغان آورند. از این رو در نظر گرفتن و انتخاب یک پزشک متخصص و ماهر و مرکز درمانی مجهز به تجهیزات دارویی خود به عنوان عامل اصلی در زمینه ماندگاری تزریق چربی خواهد بود، زیرا همانطور که می دانید میزان تخصص و تبحر پزشک در زمینه انجام عمل استخراج و تزریق چربی و همچنین دارا بودن کلینیکی تجهیزات دارویی به عنوان عاملی تاثیرگذار بشمار می آید.

علاوه بر موارد گفته شده در بالا در زمینه میزان ماندگاری تزریق چربی در نظر داشته باشید. که با توجه به اینکه متابولیسم بدن افراد با یکدیگر متفاوت می باشد،از این رو میزان ماندگاری نیز در بدن افراد با یکدیگر فرق خواهد داشت.

آیا روش تزریق چربی در میزان ماندگاری تزریق چربی تاثیر گذار خواهد بود؟

امروزه روشهای متفاوت و گوناگونی در زمینه انجام عمل تزریق چربی وجود دارد. بنابراین انتخاب نوع روش تزریق چربی و همچنین رعایت نمودن کلیه نکات قبل و بعد از عمل تزریق چربی خود نیز در میزان ماندگاری تاثیرگذار خواهد بود. زیرا همانطور که می‌دانید که عمل تزریق چربی نیز مانند سایر عمل ها نیاز به مراقبت های قبل و بعد از عمل دارد.

ادامه مطلب
تزریق چربی بایوفت به زیر چشم

با توجه به تمامی مطالب گفته شده در بالا شما می توانید عمل تزریق چربی را برای تمامی نواحی مورد نظر خود و صورت انتخاب نمایید،البته در نظر داشته باشید که شما باید با انتخاب بهترین پزشک و کلینیک و مرکز درمانی و همچنین رعایت نکات قبل و بعد از عمل می توانید بهترین اثربخشی و رضایت را برای خود به ارمغان آورید و دیگر هیچ گونه نگرانی و استرسی در رابطه با انجام این عمل نداشته باشید و بتوانید اعتماد به نفس از دست رفته خود و زیبایی مجدد خود را به دست آورید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس مستقیم( کلیک کنید)
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .