تزریق چربی زیر پوست صورت

تزریق چربی زیر پوست صورت

تزریق چربی زیر پوست صورت

با توجه به اینکه روش‌های مختلفی برای جوان سازی و بازسازی پوست صورت و از بین بردن چین و چروک های آن وجود دارد. اما به دلیل مزایایی که در روش تزریق چربی وجود دارد. بیشتر افراد روش تزریق چربی زیر پوست صورت را انتخاب می نمایند. زیرا هنگامی که شما روش تزریق چربی را انتخاب می کنید مواد تشکیل دهنده این چربی ها کاملاً طبیعی میباشد. بدین صورت که مقداری چربی از قسمت های مختلف بدن مانند نواحی اطراف شکم و ران برداشته می‌شود. به سایر نقاط بدن اعم از زیر پوست صورت تزریق خواهد شد.

با توجه به اینکه امروزه بیشتر افراد به دلایل مختلفی مانند افزایش سن یا عوامل ژنتیکی و مراقبت های نادرست از پوست صورت باعث از دست دادن زیبایی خود می‌شوند. سعی بر این دارند که بتوانند زیبایی از دست رفته خود را به دست آورد. از این رو امروزه روش‌های مختلفی برای بازسازی پوست صورت و جوانسازی آن وجود دارد. یکی از این روش‌ها تزریق چربی زیر پوست صورت می باشد.

چرا افراد تزریق چربی زیر پوست صورت را برای خود انتخاب می کنند؟

همانطور که میدانید مهمترین ماده تشکیل دهنده پوست صورت که در جوانسازی پوست بسیار موثر می باشد. میزان کلاژن و الاستین موجود در آن می باشد. هنگامی که سن افراد بالا می رود باعث کاهش میزان تولید کلاژن و الاستین بدن می شود. از این رو مقدار حجم چربی پوست کاهش پیدا می‌کند. در نتیجه باعث ایجاد چین و چروک در منافذ و بافت‌های پوستی می‌شود.

مزایای تزریق چربی

از طرفی دیگر با توجه به اینکه این روش از چربی خود بدن استفاده می شود ماندگاری بسیار بالایی را دارا خواهد بود. چربی های تزریق شده به سرعت به نواحی تزریق شده جذب خواهد شد. همچنین با توجه به اینکه این روش کاملا طبیعی می باشد دیگر نیازی به تکرار درمان نخواهد داشت. از هیچ گونه ماده خارجی دیگر استفاده نخواهد شد. همچنین بعد از انجام عمل تزریق چربی زیر پوست صورت شما کاملاً از ظاهری زیبا و طبیعی بعد از انجام عمل تزریق چربی در تهران برخوردار خواهید شد‌.

با توجه به تمام مزایای گفته شده در مورد انجام عمل تزریق چربی زیر پوست صورت مهمترین عاملی که باعث شده است که این روش از دیگر روش های جوانسازی و بازسازی پوست ارجحیت داشته باشد. جوانسازی منافذ پوستی و محو شدن زخم ها و چاله های ناشی از جوش آکنه می باشد. همچنین به دلیل اینکه این روش تنها در یک جلسه انجام میشود در مدت زمان طولانی مقرون به صرفه خواهد بود.

تزریق چربی زیر پوست صورت

با توجه به تمام مزایای گفته شده در مورد انجام عمل تزریق چربی زیر پوست صورت از آنجایی که امروزه مسئله اقتصادی برای افراد به عنوان یک مسئله مهم و قابل اهمیت می باشد. حال ممکن است که این سوال برای شما پیش آید:

هزینه تزریق چربی زیر پوست صورت چگونه خواهد بود؟

اگر بخواهیم به طور کلی در مورد هزینه تزریق چربی زیر پوست صورت توضیح دهیم. ذکر این نکته لازم است که انجام عمل تزریق چربی زیر پوست صورت نسبت به تزریق ژل بیشتر می باشد. اما لازم است که بدانید ماندگاری تزریق چربی و مزایای آن نیز بیشتر خواهد بود. از طرفی دیگر امروزه به دلیل نوسان در قیمت دارو و تجهیزات پزشکی و نمی‌توان یک مبلغ دقیقی را برای انجام عمل تزریق چربی بیان کرد اما به طور کلی هزینه تزریق چربی زیر پوست صورت به عوامل متعدد و گوناگونی بستگی دارد.

مثلاً از آنجایی که امروزه عمل چربی در مراکز متعدد و گوناگونی و توسط پزشکان مختلف انجام می‌شود. و از آنجایی که هر یک از این مراکز و پزشکان دارای تعرفه های مخصوصی به خود می باشند. از این رو این دو عامل در هزینه پرداختی توسط شما تاثیرگذار خواهد بود. از طرفی دیگر با توجه به اینکه انجام عمل تزریق چربی به صورت در افراد مختلف فرق می کند. ممکن است برای بعضی از افراد به چندین بار تکرار نیاز داشته باشد از این رو عامل نیز در هزینه پرداختی موثر خواهد بود. همچنین با توجه به نوع جنس پوست و چربی تزریق شده بدون عوارض تزریق چربی و استخراج شده هزینه پرداختی نیز فرق خواهد کرد.

انجام عمل تزریق چربی زیر پوست صورت چگونه انجام خواهد شد؟

در پاسخ به این سوال که می‌توان گفت امروزه با توجه به اینکه بیشتر مراکز درمانی دارای تجهیزات مخصوص به خود می باشند. در اکثر مواقع انجام عمل تزریق چربی زیر پوست صورت به صورت سرپایی و تحت بی حسی موضعی انجام خواهد شد. اما در مواقعی که ممکن است به دلیل شدت بالای عمل مجبور به بیهوشی کامل خواهد شد.

در اینگونه مواقع تمامی امکانات لازم را نیز فراهم خواهند کرد. در نظر داشته باشید با توجه به اینکه قبل از انجام عمل پزشک یک جلسه مشاوره با شما را خواهد داشت. تمامی نکات لازم و ضروری را برای قبل و بعد از عمل به شما بیان خواهد کرد. شما می توانید با انجام دادن این نکات بهترین عمل تزریق چربی به دست و صورت را برای خود به ارمغان آورید.
به طور کلی در پایان می توان گفت امروزه انجام عمل تزریق چربی زیر پوست صورت به عنوان بهترین و برترین بیشتر جهت جوانسازی و بازسازی پوست صورت میباشد که شما میتوانید با انتخاب بهترین پزشک وکلینیک درمانی بدون هیچ گونه استرس و دغدغه‌ای این عمل زیبایی را انجام دهید.

اولین نفر باشید که به این مقاله امتیاز می دهید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

باز کردن چت
سوالی دارید؟ در واتس اپ با ما گفتگو کنید
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس مستقیم( کلیک کنید)