تزریق چربی در بهترین مرکز پوست و مو تهران

تزریق چربی در بهترین مرکز پوست و مو تهران

تزریق چربی در بهترین مرکز پوست و مو تهران

تزریق چربی در بهترین مرکز پوست و مو تهران:

همانطور که می دانید امروزه بیشتر افراد در جهت به دست آوردن زیبایی از دست رفته خود هستند. با توجه به اینکه امروزه راه های مختلف و گوناگونی در جهت به دست آوردن زیبایی افراد وجود دارد.

از این رو یکی از این روش ها انجام عمل تزریق چربی به صورت به سایر بافت های بدن می باشد. بنابراین بیشتر افراد در پی آن هستند تا بتوانند با انتخاب بهترین مرکز پوست و مو تهران در جهت انجام عمل تزریق چربی بهترین عمل را برای خود به ارمغان آورند. پس در ادامه با ما همراه تا شما را با انجام عمل تزریق چربی در بهترین مرکز پوست و مو تهران آشنا نماییم.

تزریق چربی چیست؟

یکی از نشانه های پیری کاهش حجم صورت و سایر بافت های بدن می باشد. از این رو باعث می شود که ظاهر اندام ها به صورت استخوانی و افزایش عمیق خطوط و چین و چروک شود. بنابراین روش های زیادی در جهت جوانسازی وجود دارد که یکی از این روش ها، روش تزریق چربی می باشد.
در روش تزریق چربی از چربی به عنوان یک فیلر در جهت جوانسازی پوست استفاده می شود.

در این روش از چربی های خود بدن افراد استفاده می‌شود. بنابراین ماندگاری بسیار بالایی را دارا می باشد. با توجه به اینکه از چربی بدن خود افراد استفاده می شود عوارض ناشی از آن بسیار کم و محدود می باشد.

با توجه به تمامی مطالب گفته شده درباره اگر بخواهیم با انتخاب بهترین مرکز پوست و مو در تهران در جهت انجام عمل تزریق چربی بیان کنیم، می‌توان گفت که به طور کلی این روش دارای مزایای بسیار خاصی می باشد. پس در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با مزایای روش تزریق چربی آشنا نماییم.

ادامه مطلب
تزریق چربی برای زیر چشم

۱. روش تزریق چربی دارای ماندگاری بسیار بالا و یک روش کاملاً طبیعی و امن می باشد.
۲. روش تزریق چربی به عنوان یک روش کم تهاجمی و موثر برای جوان سازی پوست به شمار می‌آید.
۳. در روش تزریق چربی از چربی‌های بدن خود افراد استفاده می‌شود. بنابراین احتمال حساسیت ها یا همان  واکنش‌های آلرژیک به مواد خارجی کاهش پیدا می‌کند.

تزریق چربی در بهترین مرکز پوست و مو تهران

مراحل انجام تزریق چربی در بهترین مرکز پوست و مو تهران چگونه می باشد؟

هنگامی که برای شما در مراکز درمانی چنین روش انتخاب می‌شود. ابتدا چربی از نقاط مختلف بدن کاندیدای مناسب برای عمل استخراج چربی می باشد به روش لیپوساکشن استخراج می شود. سپس چربی های استخراج شده استریل و خالص سازی شده و با استفاده از سرنگ های مخصوص به محل مورد نظر تزریق می شود. بنابراین می‌توان گفت که مراحل تزریق چربی در بهترین مرکز پوست و مو تهران شامل مرحله ۱) استخراج چربی۲) خالص سازی و انتقال ۳) جایگذاری می‌باشد. پس در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با هر یک از این سه مرحله آشنا نماییم.

۱) استخراج چربی:

با توجه به اینکه در بهترین مرکز پوست و مو تهران بهترین پزشکان و متخصصان در جهت انجام عمل تزریق چربی وجود دارد. از این رو پیش از انجام کار جراح با همفکری شما محل یا محل‌های مورد نیاز را برای استخراج چربی مشخص می‌کند. سپس با استفاده از داروی بی حسی موضعی منطقه استخراج را بی حس می‌کند. بعد از آن در محل برش کوچکی ایجاد می‌کند. با استفاده از دستگاه لیپوساکشن میزان چربی مورد نظر شما را استخراج می کند.

ادامه مطلب
آیا تزریق چربی عوارض خطرناکی دارد؟

۲)خالص سازی و انتقال:

بعد از اینکه چربی های مورد نظر استخراج شدند، چربی های استخراج شده را در دستگاه سانتریفیوژ قرار می‌دهند. این دستگاه با استفاده از ویژگی گریز از مرکز باعث جداسازی ناخالصی های موجود در چربی‌های استخراج شده می شود. بعد از آن چربی آماده شده را در سرنگ های کوچک مخصوصی قرار می‌دهند تا برای مرحله جایگذاری آماده باشند.

۳)جایگذاری:

در این مرحله محل های مورد نظر برای تزریق چربی آماده سازی می شوند. بنابراین در بهترین مرکز پوست و مو تهران جراح یا متخصص پوست مورد نظر سرنگ مخصوص را به بخش‌های مورد نظر وارد می‌کند. در این مرحله ممکن است از تکنیک‌ها و روش‌های خاص جراحی استفاده شود،

بنابراین معمولاً در این مرحله سوزن های تزریق چندین بار به پوست وارد و از آن خارج می‌شود. در هر نوبت مقدار کمی چربی تزریق می‌شود بنابراین این مرحله نیاز به تخصص و مهارت خاصی دارد. که در هر بار تزریق خطی از چربی در لایه های زیرین پوست قرار می گیرد. تا به صورت شبکه‌ای از این خطوط در لایه مورد نظر تشکیل شود.

هزینه تزریق چربی در بهترین مرکز پوست و مو تهران چگونه می باشد؟

همانطور که می دانید چربی تزریق ژل و سایر موارد دشوارتر و سخت تر می باشد. بنابراین به تخصص بالا و زمان زیادی نیاز دارد. از طرف دیگر با توجه به اینکه ماندگاری اثرات تزریق چربی تا حد زیادی به تکنیک‌های جراحی و مهارت‌های پزشک متخصص وابسته می باشد. از این رو هر چه پزشک متخصص ماهر تر باشد هزینه تزریق چربی هم بیشتر خواهد بود. بنابراین تزریق چربی در بهترین مرکز پوست مو در تهران نیز از این قاعده مستثنا نمی باشد.

ادامه مطلب
عکس های تزریق چربی

با توجه به تمامی مطالب گفته شده در بالا حال ممکن است این سوال برای شما پیش آید که چرا انجام عمل تزریق چربی در بسیاری از مراکز با هزینه‌های بسیار پایین تر انجام می‌شود؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت میزان هزینه پرداختی در جهت انجام عمل تزریق‌چربی علاوه بر انتخاب بهترین مرکز درمانی و پزشک متخصص تحت تاثیر عوامل دیگری نیز می باشد. به عنوان مثال در افراد مختلف میزان چربی استخراج شده و تزریق شده و تعداد مراحلی که افراد در جهت درمان خود این روش را انتخاب می نمایند خود نیز به عنوان عوامل موثر در هزینه پرداختی خواهد بود. از طرفی دیگر در برخی از موارد ممکن است کلینیک ها مجوز های لازم را دارا نباشند. یا دستگاه ها و کیفیت بالایی برخوردار نباشد. بنابراین این عوامل باعث می شود که میزان هزینه های پرداختی در این نوع مراکز بسیار پایین‌تر از سایر مراکز باشد.

نتیجه گیری کلی:

به طور کلی در پایان می توان شما می توانید با اطمینان کامل و کافی عمل تزریق چربی را در بهترین مرکز پوست و موی تهران انجام دهید. هیچ گونه نگرانی و استرسی نداشته باشید و میزان رضایت بالایی را برای خود به ارمغان آورید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس مستقیم( کلیک کنید)
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید

مشاوره خود را  رایگان رزرو کنید تا در کمتر از 48 ساعت  ما با شما تماس بگیریم.

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .